خانواده ابوت پس از ماجراهای وحشتناک داخل خانه، حالا باید با وحشت دنیای بیرون روبه‌رو شوند و در سکوت برای بقا بجنگند. آنان پا به دنیای ناشناخته‌ها می‌گذارند و خیلی زود می‌فهمند موجوداتی که با صوت شکار خود را می‌یابند، تنها تهدید پیش رویشان نیستند.

تصاویر فیلم A Quiet Place Part II

تیزر فیلم یک مکان ساکت 2

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم یک مکان ساکت 2 2020

عوامل فیلم A Quiet Place Part II

درباره فیلم یک مکان ساکت 2

یک مکان ساکت: بخش ۲ (به انگلیسی: A Quiet Place: Part II) فیلمی در ژانر ترسناک به نویسندگی و کارگردانی جان کرازینسکی و محصول سال ۲۰۲۱ ایالات متحده آمریکا است. امیلی بلانت، میلیسنت سیموندز، نوآ جوپ، کیلین مورفی و جایمن هانسو ستارگان فیلم هستند. این فیلم دنباله‌ای بر یک مکان ساکت محصول سال ۲۰۱۸ محسوب می‌شود و قسمت سوم با عنوان یک مکان ساکت: روز اول قرار است در ۸ مارس ۲۰۲۴ منتشر شود.

نخستین نمایش یک مکان ساکت: بخش ۲ در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۰ در نیویورک بود و همچنین قرار بود در مارس ۲۰۲۰ اکران شود، اما به دلیل دنیاگیری ویروس کرونا توسط پارامونت پیکچرز به تعویق افتاد و در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱ در ایالات متحده به نمایش درآمد.

Synopsis

Following the events at home, the Abbott family now face the terrors of the outside world. Forced to venture into the unknown, they realize the creatures that hunt by sound are not the only threats lurking beyond the sand path

شما می توانید فیلم بسیار زیبای A Quiet Place Part II 2020 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم A Quiet Place Part II در ویکی پدیا

بازیگران فیلم A Quiet Place Part II

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!