مطالب برگزیده
دانلود فیلم جن گیری 2024

دانلود فیلم جن گیری 2024

یک بازیگر آشفته هنگام فیلمبرداری یک فیلم ترسناک شروع به نشان دادن رفتاری مخرب می کند. دختر او که از او جدا شده است، متعجب است که آیا او به اعتیادهای گذشته خود بازمی گردد یا چیز بدتری در بازی وجود دارد.

تصاویر فیلم قلمرو بهشت 2005

دانلود فیلم قلمرو بهشت 2005

قرن دوازدهم، بالیان (اورلاندو بلوم) در دوره جنگ‌های صلیبی به اورشلیم می رود، و در آنجا به تنها رهبر مردم برای دفاع از شهر، در برابر نیروهای صلاح الدین تبدیل میشود...

تصاویر فیلم مرا به ماه پرواز ده 2024

دانلود فیلم مرا به ماه پرواز ده 2024

رابطه‌ای عاشقانه میان مدیر مسئول پرتاب آپولو 11 و متخصص بازاریابی که برای اصلاح تصویر عمومی ناسا و اجرای یک فرود تقلبی بر روی ماه آورده شده بود، ایجاد می‌شود و…

دانلود فیلم رایان 2024

دانلود فیلم رایان 2024

پس از کشته شدن خانواده اش، مرد جوانی برای انتقام از قتل آنها تمرین می کند. به دنبال کسانی که مسئول هستند، تلاش او او را از طریق دنیای اموات جنایتکار هدایت می کند.

تصاویر انیمیشن لیگ عدالت بحران در زمین های بی شمار – قسمت دوم 2024

دانلود انیمیشن لیگ عدالت بحران در زمین های بی شمار – قسمت دوم 2024

یک ارتش بی پایان از شیاطین سایه که برای نابودی تمام واقعیت ها خم شده اند، بر روی جهان ما و تمام زمین های موازی ازدحام می کنند! تنها چیزی که با آنها مخالف است، قدرتمندترین تیم متاانسانی است که تا به حال گرد هم آمده است. اما حتی قدرت ترکیبی سوپرمن، بتمن، واندر وومن، گرین لنترن و همه ابرقهرمانان همکارشان نمی تواند هجوم این گروه شکست ناپذیر را کاهش دهد. کدام نیروی مرموز آنها را هدایت می کند؟ و چگونه اسرار مدفون مانیتور و سوپرگرل آخرین دفاع ما را تهدید می کند؟

دانلود فیلم قاتل 2024

دانلود فیلم قاتل 2024

یک قاتل در تلاش برای جبران بینایی یک خواننده جوان زیباست.

دانلود فیلم افق حماسه آمریکایی قسمت 1 2024

دانلود فیلم افق حماسه آمریکایی قسمت 1 2024

داستان در دوران قبل و بعد از جنگ داخلی آمریکا اتفاق می‌افتد و رویدادهایی را به تصویر می‌کشد که غرب آمریکا را گسترش داد.

درباره انیمیشن لیگ عدالت بحران در زمین های بی شمار – قسمت سوم 2024

دانلود انیمیشن لیگ عدالت بحران در زمین های بی شمار – قسمت سوم 2024

زمین‌های زنده‌مانده که در یک جهان جیبی به دام افتاده‌اند، توسط آنتی‌مانیتور نابود می‌شوند. زمان از هم می پاشد و قهرمانان گذشته را برای کمک به لیگ عدالت در برابر مظهر شر می آورد. فداکاری آنها ممکن است به پیروزی منجر شود...

0 6.1
دانلود فیلم میراث 2024

دانلود فیلم میراث 2024

یک میلیاردر در آستانه هفتاد و پنجمین سالگرد تولدش، از ترس اینکه امشب کسی یا چیزی او را بکشد، فرزندان خود را به خانه دعوت می کند. او هر یک از ارث های آنها را در خط قرار می دهد تا مطمئن شود که آنها کمک خواهند کرد.

تصاویر فیلم یک قربانی

دانلود فیلم یک قربانی 2024

بن مونرو، روانشناس اجتماعی آمریکایی، یک فرقه محلی مرتبط با یک رویداد ناراحت کننده را بررسی می کند، در حالی که دخترش با یک پسر محلی مرموز درگیر می شود.

5 4.9
دانلود فیلم کاپیتان آمریکا 3 2016

دانلود فیلم کاپیتان آمریکا 3 2016

در سال۱۹۹۱، باکی بارنز که توسط هایدرا شستشوی مغزی شده، به یک عملیات اعزام می‌شود و از یک اتومبیل سرم ابرسرباز را می‌دزدد. در زمان حاضر، حدوداً یک سال پس از نابودی اولتران در کشور سوکویا به دست انتقام‌جویان، آن‌ها به دنبال متوقف کردن راملو از دزدیدن یک سلاح بیوشیمیایی از آزمایشگاهی در لاگوس هستند. راملو برای کشتن کاپیتان آمریکا خودش را منفجر می‌کند، اما واندا مکسیموف انفجار را کنترل کرده و آن را به آسمان می‌برد که به ساختمان برخورد می‌کند و باعث کشته شدن چند فعال بشردوست واکاندایی می‌شود.

دانلود فیلم کاپیتان آمریکا 2 2014

دانلود فیلم کاپیتان آمریکا 2 2014

در حالی که استیو راجرز در تلاش است تا نقش خود را در دنیای مدرن قبول کند، با یکی از ماموران انتقام‌جو و S.H.I.E.L.D، بلک ویدو، متحد می‌شود تا با یک تهدید جدید از تاریخ مبارزه کنند: یک قاتل به نام سرباز زمستان.

تصاویر فیلم کاپیتان آمریکا 1 2011

دانلود فیلم کاپیتان آمریکا 1 2011

در عصر حاضر، دانشمندان در قطب شمال، هواپیمای قدیمی یخ زده را پیدا می‌کنند، با استفاده از دستگاه های حفاری موفق به ورود به بدنه هواپیما میشوند.پس اندکی جستجو یکی از افراد به سپر کاپیتان آمریکا را پیدا میکند نیروی اکتشاف به سرعت با مرکزی فرماندهی مبنی بر پیدا کردن جسد قهرمان جنگ جهانی دوم یعنی استیو راجرز تماس میگیرند...

دانلود فیلم مادر کاناپه 2024

دانلود فیلم مادر کاناپه 2024

سه کودک زمانی که مادرشان از حرکت از روی مبل در یک مغازه مبلمان امتناع می ورزد دور هم جمع می شوند.

1 6.0
دانلود انیمیشن لیگ عدالت بحران در زمین های بی شمار - قسمت اول 2024

دانلود انیمیشن لیگ عدالت بحران در زمین های بی شمار – قسمت اول 2024

آنتی مانیتور که همتای شرور مانیتور است وارد مولتی ورس دی سی می شود و شروع به تخریب زمین های تشکیل دهنده آن می کند. مانیتور برای مبارزه با او می خواهد قهرمانان سرتاسر مولتی ورس را گرد هم آورد.

درباره فیلم لومینا 2024

دانلود فیلم لومینا 2024

لومینا چهار دوست را دنبال می کند که ناامیدانه به دنبال دوست ربوده شده خود در یک DUMB هستند. چه آنها دوست خود را در بیابان های ایالات متحده تا شن های صحرا پیدا کنند یا نه، زندگی آنها را برای همیشه تغییر خواهد داد...

1 3.8