آگاتا هارکنس که پس از وقایع "WandaVision" اتفاق می‌افتد، متحدان بعید را در تلاش خود برای بازیابی قدرت‌های قبلی خود استخدام می‌کند.

تصاویر سریال Agatha All Along

تیزر سریال آگاتا همه جانبه

اطلاعات بیشتر

دانلود سریال آگاتا همه جانبه

عوامل سریال Agatha All Along

درباره سریال آگاتا همه جانبه

آگاتا همه جانبه (به انگلیسی: Agatha All Along) مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که بر اساس شخصیت آگاتا هارکنس از مارول کامیکس ساخته‌شده و اسپین‌آفی از مجموعه وانداویژن (۲۰۲۱) می‌باشد. این مجموعه توسط جک شفر برای سرویس استریم دیزنی پلاس ساخته شده‌است و در نظر گرفته شده‌است که بخشی از دنیای سینمایی مارول (اختصاری MCU) توسط مارول استودیوز باشد، و تداوم فیلم‌های این فرنچایز را به اشتراک می‌گذارد. شفر به عنوان سرنویسنده و کارگردان اصلی سریال فعالیت می‌کند و این سریال همچنین توسط تلویزیون بیستم تولید شده‌است.

در سریال آگاتا همه جانبه، کاترین هان نقش خود را به عنوان آگاتا هارکنس از وانداویژن تکرار می‌کند و دبرا جو روپ نیز در نقشی اصلی حضور دارد. توسعه سریال تا اکتبر ۲۰۲۱ با پیوستن شفر و هان آغاز شده بود و ماه بعد به‌طور رسمی اعلام شد. این سریال در ژوئیه ۲۰۲۲ با عنوان آگاتا: محفل آشوب با همراهی شفر، گانجا مونتیرو و ریچل گلدبرگ به عنوان کارگردانان برای اوایل سال ۲۰۲۳ معرفی شد. تعدادی از بازیگران دیگر از وانداویژن نیز دوباره نقش خود را در تکرار می‌کنند. فیلمبرداری از اواسط ژانویه ۲۰۲۳ در تریلیث استودیوز در آتلانتا، جورجیا آغاز شد و تا اواخر آوریل همان سال ادامه خواهد داشت. نام سریال در مارس ۲۰۲۴ تغییر کرد و عنوان «محفل آشوب» از نام آن برداشته شد.

آگاتا همه جانبه برای نخستین بار در اواخر سال ۲۰۲۴ در دیزنی پلاس نمایش داده خواهد شد و شامل ۹ قسمت خواهد بود. این بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

Synopsis

Set after the events of “WandaVision,” Agatha Harkness recruits some unlikely allies on her quest to regain her former powers

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Agatha All Along 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Agatha All Along در ویکی پدیا

بازیگران سریال Agatha All Along

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!