مطالب برگزیده
دانلود سریال در انتهای شب قسمت 8

دانلود سریال در انتهای شب

سریال در انتهای شب حول محور زنی به نام نگار می‌چرخد که پس از سال‌ها به ایران باز می‌گردد. او در جستجوی همسر گمشده‌اش کامران است که در شب عروسی‌شان ناپدید شده است. نگار در این مسیر با پیمان، کارآگاهی که به دنبال یک قاتل زنجیره‌ای است، آشنا شده و رازهای تاریکی برملا می‌شود که…

7 6.5
دانلود سریال زخم کاری قسمت 5 از فصل 3

دانلود سریال زخم کاری انتقام

داستان درام، عشق و جنایت در میان اقوام، همه از طریق یک شرکت هلدینگ بزرگ به هم مرتبط هستند.

7 7.3
تصاویر انیمه کایجو شماره 8

دانلود انیمه سریالی کایجو شماره 8

در دنیایی که توسط موجوداتی به نام کایجو گرفتار شده بود، کافکا هیبینو آرزو داشت در نیروی دفاعی ثبت نام کند. او قول می دهد که با دوست دوران کودکی خود، مینا آشیرو، نام نویسی کند. به زودی، زندگی آنها را به روش های جداگانه ای می گیرد...

دانلود انیمیشن سریالی سوسیس پارتی فودتوپیا

دانلود انیمیشن سریالی سوسیس پارتی فودتوپیا

پس از اتفاقات فیلم 2016، فرانک، برندا، بری و سامی سعی می کنند جامعه غذایی خود را بسازند.

2 7.0
دانلود سریال پسران

دانلود سریال پسران

پس از آنکه چند ابرقهرمان تبهکار از قدرت‌های مافوق بشری خود سوء استفاده می‌کنند، گروهی از افراد عدالت‌خواه برای از پای درآوردن آنها وارد عمل می‌شوند و...

دانلود سریال گردباد

دانلود سریال گردباد

نخست وزیر با رئیس جمهور فاسد که همدست اشراف زاده هاست مبارزه می کند. معاون نخست وزیر از تقابل او با رئیس جمهور باخبر می شود و جنگ سیاسی شدیدی برای تغییر سیاست های کره جنوبی آغاز می شود.

دانلود سریال سانی

دانلود سریال سانی

سوزی زنی آمریکایی است که به همراه ربات خانگی اش سانی در ژاپن زندگی می کند. آن دو با هم حقیقت تلخ اتفاقی که برای شوهر سوزی افتاده و گم شدن پسرش در حادثه سقوط هواپیما را کشف می کنند.

دانلود سریال اکلایت 2024

دانلود سریال اکلایت 2024

مجموعه‌ای از جنگ ستارگان که بینندگان را به کهکشانی از اسرار پنهان و قدرت‌های نوظهور تاریک در روزهای پایانی دوران جمهوری بالا می برد.

دانلود سریال پدرخوانده فصل 3 قسمت 11

دانلود سریال پدرخوانده

حرفه‌ ای‌ها پدرخوانده بازی می‌کنند. پدرخوانده یک بازی طولانی و پر از تعلیق، با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی از بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب است.

4 5.5
دانلود سریال جداسازی

دانلود سریال جداسازی

مارک ریاست گروهی از کارمندان را بر عهده دارد که طی یک عمل جراحی، حافظه های کاری و شخصی آنها از هم تفکیک شده است. همه چیز مطابق برنامه پیش می رود تا اینکه یکی از همکاران مارک تصمیم می گیرد حقیقت را راجع به کار آنها متوجه شود و...

دانلود سریال 36 روز

دانلود سریال 36 روز

«36 روز» به رهبری یک گروه بازیگر، یک تریلر جنایی است که شما را در پیچ و خم پیچ خورده ای از دروغ، فریب، عشق و دسیسه می برد. روابط و افراد نقاب بردار و آشکار می شوند و رازها از گنجه بیرون می آیند.

دانلود سریال آگاتا همه جانبه

دانلود سریال آگاتا همه جانبه

آگاتا هارکنس که پس از وقایع "WandaVision" اتفاق می‌افتد، متحدان بعید را در تلاش خود برای بازیابی قدرت‌های قبلی خود استخدام می‌کند.

تصاویر سریال دکتر هو 2023

دانلود سریال دکتر هو

دکتر و همراهش در زمان و مکان سفر می کنند و با دوستان و دشمنان باورنکردنی روبرو می شوند.

تصاویر انیمه سریالی جاسوس × خانواده 2022

دانلود انیمه سریالی جاسوس × خانواده

یک جاسوس در یک ماموریت مخفی ازدواج می کند و یک کودک را به عنوان بخشی از پوشش خود به فرزندی قبول می کند. همسر و دختر او رازهایی برای خود دارند و هر سه باید برای حفظ کنار هم تلاش کنند...

دانلود سریال ماده تاریک

دانلود سریال ماده تاریک

یک فیزیکدان در شیکاگو به یک نسخه جایگزین از زندگی خود تبدیل می شود و او را مجبور می کند برای بازگشت به زندگی خود مبارزه کند تا از آسیب رساندن نسخه جایگزین خود به خانواده اش جلوگیری کند.

دانلود انیمیشن سریالی واندلا 2024

دانلود انیمیشن سریالی واندلا 2024

زن جوانی که مجبور شده از پناهگاه زیرزمینی خود فرار کند و به روی زمین بیاید، جهانی را کشف می کند که به تصوراتش هیچ شباهتی ندارد و گویا در آن هیچ انسان دیگری به جز او زندگی نمی کند.