داستان از آنجا شروع می شود که سه نوجوان برای تحصیلات مهندسی خود به بنگلور می آیند و با سالمندان درگیر می شوند. آنها یک گانگستر محلی به نام رنگا را پیدا می کنند تا به آنها کمک کند انتقام بگیرند. اتفاقات پس از ملاقات با او، آنها را به سفری می برد که در ابتدا یک رویا به نظر می رسید اما خیلی زود به یک کابوس تبدیل شد.

تصاویر فیلم Aavesham

تیزر فیلم اوشم

اطلاعات بیشتر

درباره فیلم اوشم

عوامل فیلم Aavesham

درباره فیلم اوشم

اوشم (به معنی هیجان) یک فیلم کمدی اکشن هندی به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۴ به کارگردانی جیتو ماداوان و تهیه‌کنندگی نذریه ناظم و انور رشید زیر نظر Fahadh Faasil and Friends و Anwar Rasheed Entertainments است. فاهاد فاسیل در نقش اصلی، در کنار هیپزستر، میتون جای شانکار، روشن شانواس و ساجین گوپو بازی می‌کند و میدهوتی و منصور علی خان در نقش‌های فرعی ظاهر می‌شوند. موسیقی توسط سوشین شیام ساخته شده است، در حالی که فیلمبرداری و تدوین توسط سامیر طهیر و ویوک هارشان انجام شده است.

Synopsis

Three teenagers reach Bangalore for their engineering degree and gets involved in a fight with seniors. They find a local gangster named Ranga to help them take revenge

شما می توانید فیلم بسیار جذاب Aavesham 2024 را با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Aavesham 2024 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Aavesham

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!