پس از اینکه همسر یک نویسنده به طور مشکوکی به قتل می رسد، به جرم قتل او دستگیر می شود. او برای اثبات بی گناهی خود همه تلاشش را می کند و از پسر نابینای خود کمک می گیرد تا...

تصاویر فیلم Anatomy of a Fall

تیزر فیلم آناتومی یک سقوط

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Anatomy of a Fall

درباره فیلم آناتومی یک سقوط

آناتومی یک سقوط (به فرانسوی: Anatomie d’une chute‎) فیلم دلهره‌آور و درام دادگاهی فرانسوی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی ژوستین تریه بر اساس فیلمنامه‌ای به قلم تریه و آرتور هراری است. زاندرا هولر در این فیلم نقش نویسنده‌ای را بازی می‌کند که تلاش دارد بی‌گناهی خود را در مورد مرگ همسرش ثابت کند.

نخستین نمایش جهانی آناتومی یک سقوط در هفتاد و ششمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم کَن در ۲۱ مهٔ ۲۰۲۳ بود که در پایان برندهٔ نخل طلا و جایزه نخل سگ شد. این فیلم در ۲۳ اوت ۲۰۲۳ در سینماهای فرانسه اکران شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. این فیلم در مراسم گلدن گلوب برندهٔ جوایز بهترین فیلم‌نامه و بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان شد.

Synopsis

A woman is suspected of murder after her husband’s death, and their visually challenged son faces a moral dilemma as the main witness

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Anatomy of a Fall 2023 را با دوبله فارسی از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Anatomy of a Fall در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Anatomy of a Fall

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!