آکوامن در حال حاضر با چالش های زیادی روبرو است. او باید بین وظایف خود به عنوان پادشاه و عضوی از لیگ عدالت تعادل برقرار کند. او همچنین در حال برنامه ریزی برای عروسی خود با Mera است. در همین حال، بلک منتا به دنبال تکنولوژی آتلانتیس برای بازسازی زره خود است و اورم، برادر ناتنی او، نقشه فرار از زندان را می کشد.

تصاویر فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

تیزر فیلم آکوامن 2

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

درباره فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده

آکوامن و پادشاهی گم‌شده (انگلیسی: Aquaman and the Lost Kingdom) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول ۲۰۲۳ بر پایهٔ شخصیت آکوامن از دی‌سی کامیکس است. این فیلم به‌وسیلهٔ دی‌سی استودیوز، اتومیک مانستر و د سفرن کمپانی تولید و به‌وسیلهٔ برادران وارنر پیکچرز توزیع شد. این فیلم دنبالهٔ آکوامن (۲۰۱۸) و پانزدهمین فیلم و آخرین قسمت در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی به‌شمار می‌رود. فیلم‌نامه را دیوید لسلی جانسون-مک‌گلدریک نوشت و جیمز وان آن را کارگردانی کرد. جیسون موموآ نقش اصلی آرتور کِری / آکوامن را بازی می‌کند و در کنارش پاتریک ویلسون، امبر هرد، یحیی عبدالمتین دوم، رندل پارک، دولف لاندگرن، تمورا موریسون، مارتین شورت و نیکول کیدمن حضور دارند.

موموآ داستان دنبالهٔ آکوامن را هنگام ساخت فیلم نخست مطرح کرد. وان برای ساخت دنباله عجله‌ای نداشت اما در ژانویهٔ ۲۰۱۹ نظارت بر دنباله را پذیرفت. یک ماه پس از آن جانسون-مک‌گلدریک برای نوشتن فیلم‌نامه قرارداد بست و وان در اوت ۲۰۲۰ تأیید کرد که کارگردانی این فیلم را بر عهده می‌گیرد. به گفتهٔ وان، این فیلم در فضاسازی داستانی آکوامن گسترش داده می‌شود و عنوان آن را در ژوئن ۲۰۲۱ اعلام کرد. فیلم‌برداری در پایان همان ماه آغاز شد و در ژانویهٔ ۲۰۲۲ به پایان رسید. بریتانیا، هاوایی، لس آنجلس و نیوجرسی و همچنین نیوزیلند از مکان‌های فیلم‌برداری بودند.

آکوامن و پادشاهی گم‌شده در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۳ در لس آنجلس به نمایش درآمد و در ۲۲ دسامبر از طریق برادران وارنر پیکچرز منتشر شد. این فیلم با نقدهای منفی از سوی منتقدان روبه‌رو شد و بیش از ۸۱۲ میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته‌است.

Synopsis

Black Manta seeks revenge on Aquaman for his father’s death. Wielding the Black Trident’s power, he becomes a formidable foe. To defend Atlantis, Aquaman forges an alliance with his imprisoned brother. They must protect the kingdom

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای Aquaman and the Lost Kingdom 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. عالی بود

    پاسخ 3