تابستان امسال، پسران بد مورد علاقه جهان با ترکیبی نمادین از اکشن های روی کرسی و کمدی ظالمانه بازگشته اند، اما این بار با یک تغییر: بهترین های میامی اکنون در حال فرار هستند.

تصاویر فیلم Bad Boys: Ride or Die

تیزر فیلم پسران بد: بران یا بمیر

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم پسران بد: بران یا بمیر 2024

عوامل فیلم Bad Boys: Ride or Die

درباره فیلم پسران بد: بران یا بمیر 2024

پسران بد: بران یا بمیر (به انگلیسی: Bad Boys: Ride or Die) یک فیلم کمدی اکشن و پلیسی آمریکایی آماده اکران به کارگردانی عادل و بلال است. این فیلم دنباله‌ای بر پسران بد تا ابد (۲۰۲۰) و چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های پسران بد محسوب می‌شود. ویل اسمیت، مارتین لارنس، ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، جیکوب اسکیپیو و پاولا نونز دوباره نقش‌های خود را از فیلم قبلی بازی می‌کنند و تاشا اسمیت نقش ترزا برنت را از تریسا رندل که قبلاً در سه فیلم آخر این شخصیت را بازی کرده بود، بر عهده می‌گیرد. از بازیگران جدید می‌توان به اریک دین، یوان گریفید و ری سیهورن اشاره کرد. این فیلم قرار است در ۷ ژوئن ۲۰۲۴ به‌وسیلهٔ گروه سینمایی سونی پیکچرز و تحت برچسب کلمبیا پیکچرز در ایالات متحده اکران شود.

Synopsis

This Summer, the world’s favorite Bad Boys are back with their iconic mix of edge-of-your seat action and outrageous comedy but this time with a twist: Miami’s finest are now on the run

شما می توانید فیلم بسیار جذاب Bad Boys: Ride or Die 2024 را بلافاصله پس از انتشار با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Bad Boys: Ride or Die 2024 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Bad Boys: Ride or Die

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!