مجموعه ای از ابر انسان های نظامی متشکل از یک رهبر انسانی، یک گرگینه، یک خون آشام، هیولای فرانکشتاین و یک گورگون را دنبال می کند.

تصاویر انیمیشن سریالی Creature Commandos

تیزر انیمیشن سریالی کماندوهای موجود

اطلاعات بیشتر

دانلود انیمیشن سریالی کماندوهای موجود

عوامل انیمیشن سریالی Creature Commandos

درباره انیمیشن سریالی کماندوهای موجود

کماندوهای موجود یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن بزرگسالان آمریکایی است که بر اساس دی سی کامیکس با حضور تیم همنام ساخته شده است. این مجموعه که توسط استودیوی دی سی و انیمیشن برادران وارنر تهیه شده است، اولین سریال تلویزیونی در دنیای دی سی (DCU) و به طور کلی اولین قسمت خواهد بود. این فیلم بر روی یک تیم عملیات سیاه از هیولاها متمرکز است که توسط آماندا والر جمع آوری شده اند. هر هفت قسمت توسط جیمز گان نوشته شده است.

فرانک گریلو در این سریال در نقش ریک فلگ پدر در کنار ماریا باکالووا، ایندیرا وارما، زوئه چائو، آلن تودیک، دیوید هاربر، شان گان و استیو ایجی بازی می کند. پس از اینکه گان و پیتر سافران در اکتبر 2022 به عنوان مدیرعامل استودیوی دی سی رسیدند، گان شروع به نوشتن یک مجموعه تلویزیونی جدید DCU کرد که در ژانویه 2023 مشخص شد که کماندوهای مخلوق است. تولید سریال تا آن زمان آغاز شده بود و انتخاب بازیگران در حال انجام بود. بازیگران در آوریل اعلام شدند. انیمیشن این مجموعه توسط Bobbypills ارائه شده است.

Creature Commandos در اواخر سال 2024 در سرویس استریم Max منتشر خواهد شد. این بخشی از فصل اول DCU: خدایان و هیولاها خواهد بود.

Synopsis

Follows a group of military super humans composed by a human leader, a werewolf, a vampire, Frankenstein’s monster and a gorgon

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Creature Commandos 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Creature Commandos در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Creature Commandos

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!