در مجاورت خانه ای واقع در یک منطقه شاد بیرون شهر که با چوب های پرچین سفید و بوته های پر از گل رز احاطه شده خانه ای سیاه با حیاطی بدون چمن قرار گرفته که هویت آن برای اهالی محل و همسایگان مجهول و نا معلوم است. این خانه یک پناهگاه بزرگ مخفی در قسمت زیر زمین خود دارد.

تصاویر انیمیشن Despicable Me

تیزر انیمیشن من نفرت انگیز 1

اطلاعات بیشتر

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز 1 2010

عوامل انیمیشن Despicable Me

درباره انیمیشن من نفرت انگیز 1

من نفرت‌انگیز (به انگلیسی: Despicable Me) یک فرنچایز چندرسانه‌ای پویانمایی رایانه‌ای با محوریت گرو، یک شخصیت شرور اصلاح‌شده (که بعداً پدر، شوهر و مأمور مخفی می‌شود) و مینیون‌های زرد رنگ او است. این فرنچایز توسط ایلومینیشن تولید و توسط شرکت مادرش یونیورسال پیکچرز توزیع شده‌است.

این فرنچایز با فیلمی به همین نام در سال ۲۰۱۰ آغاز شد که با سه دنباله: من نفرت‌انگیز ۲ (۲۰۱۳)، من نفرت‌انگیز ۳ (۲۰۱۷) و من نفرت‌انگیز: ۴ (۲۰۲۴) و دو پیش‌درآمد: مینیون‌ها (۲۰۱۵) و مینیون‌ها: ظهور گرو (۲۰۲۲) دنبال می‌شود. این فرنچایز همچنین شامل بسیاری از فیلم‌های کوتاه، یک برنامهٔ تلویزیونی ویژه، چندین بازی ویدیویی و یک جاذبهٔ پارک موضوعی است. این فرنچایز با فروش بیش از ۳٫۷ میلیارد دلار در گیشهٔ جهانی، پرفروش‌ترین فرنچایز فیلم پویانمایی و پانزدهمین فرنچایز فیلم پرفروش تمام دوران است.

Synopsis

Gru, a criminal mastermind, adopts three orphans as pawns to carry out the biggest heist in history. His life takes an unexpected turn when the little girls see the evildoer as their potential father

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Despicable Me 2010 را با دوبله فارسی از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

Source

انیمیشن Despicable Me در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Despicable Me

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!