روز عروسی پرنسس بین با رسیدن موجودی مرموز و عجیب خراب می شود و متوجه می شود که این موجود شیطان درونی او است....

تصاویر انیمیشن سریالی Disenchantment

تیزر انیمیشن سریالی طلسم شدگان

اطلاعات بیشتر

تصاویر انیمیشن سریالی طلسم شدگان

عوامل انیمیشن سریالی Disenchantment

درباره انیمیشن سریالی طلسم شدگان

افسون‌زدایی (به انگلیسی: Disenchantment) که در ایران با نام طلسم شدگان شناخته می‌شود، یک مجموعه تلویزیونی پویانمایی ویژهٔ بزرگسالان است که در سبک کمدی-فانتزی توسط مت گرینیگ ساخته شده‌است. این مجموعه در ۵۰ قسمت و در پنج فصل می‌باشد. این مجموعه از سال ۲۰۱۸ در شبکه نت‌فلیکس پخش می‌شود. سازندهٔ این مجموعه قبلاً سیمپسون‌ها و فیوچراما را برای فاکس و کمدی سنترال ساخته‌است. این انیمیشن در دوران پادشاهی قرون‌وسطی در سرزمینی به نام دریم‌لند را روایت می‌کند؛ جایی که اتفاقات، آن‌گونه که باید پیش نمی‌روند. داستان سریال در رابطه با اشتباهات یک شاهدخت به‌نام تیابینی (بین) است که با یک کوتولهٔ سبز رنگ (اِلف) به نام اِلفو و یک شیطان کوچک به نام لوسی او را در ماجراجویی‌هایش همراهی می‌کنند.

Synopsis

Princess Tiabeanie, ‘Bean’, is annoyed at her imminent arranged marriage to Prince Merkimer. Then she meets Luci, a demon, and Elfo, an elf, and things get rather exciting, and dangerous

شما می توانید انیمیشن سریالی بسیار جذاب Disenchantment را با دوبله فارسی از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن سریالی Disenchantment در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Disenchantment

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!