این انیمیشن داستان پسر یازده ساله‌ای به نام الیو سولیس را دنبال می‌کند که به‌طور تصادفی پس از اینکه توسط بیگانگان به دلیل برقراری تماس به کام‌یونیورس منتقل می‌شود، سفیر بین‌کهکشانی سیاره زمین می‌شود. الیو باید پیوندهای جدیدی را با شکل‌های زندگی بیگانه‌های عجیب و غریب ایجاد کند و از یک سری آزمایش‌های وحشتناک جان سالم به در ببرد.

تصاویر فیلم Elio

تیزر فیلم الیو

اطلاعات بیشتر

دانلود انیمیشن الیو 2025

عوامل فیلم Elio

درباره انیمیشن الیو

الیو (به انگلیسی: Elio) یک فیلم کمدی ماجراجویی علمی-تخیلی در سبک پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی است که توسط والت دیزنی پیکچرز و پیکسار تولید و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع شده می‌شود. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی آدریان مولینا (در اولین کارگردانی بلند خود)، تهیه‌کنندگی مری آلیس درام، و تهیه‌کنندگی اجرایی توسط پیت داکتر ساخته می‌شود. بازیگرانی چون یوناس کیبراب، آمریکا فررا، جمیله جمیل و براد گرت در آن حضور دارند. فیلم داستان پسر یازده ساله‌ای به نام الیو سولیس (کیبراب) را دنبال می‌کند که به‌طور تصادفی پس از اینکه توسط بیگانگان به دلیل برقراری تماس به کام‌یونیورس منتقل می‌شود، سفیر بین‌کهکشانی سیاره زمین می‌شود. الیو باید پیوندهای جدیدی را با شکل‌های زندگی بیگانه‌های عجیب و غریب ایجاد کند و از یک سری آزمایش‌های وحشتناک جان سالم به در ببرد.

این فیلم قرار است در ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ در سینماهای ایالات متحده اکران شود.

Synopsis

Elio struggles to fit in until he is transported by aliens and becomes the chosen one to be Earth’s galactic ambassador while his mother Olga works on the top secret project to decode alien messages

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Elio 2025 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Elio در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Elio

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!