سال‌ها پس از اینکه مادرش او را ترک کرد و دوباره ازدواج کرد، از رامانا خواسته می‌شود اسنادی را امضا کند که هر گونه رابطه با مادرش را رد می‌کند، اما او قبول نمی‌کند و می‌خواهد که چرا مادرش او را ترک کرده است.

تصاویر فیلم Guntur Kaaram

تیزر فیلم گونتور کارام

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Guntur Kaaram

درباره فیلم گونتور کارام

Guntur Kaaram (تلفظ [ɡʊɳʈuːɾ kaːɾʌm]؛ ترجمه: Spice of Guntur) یک فیلم اکشن درام به زبان تلوگو هندی محصول ۲۰۲۴ است به نویسندگی و کارگردانی Trivikram Srinivas، و تهیه‌کنندگی S. Radha Krishnas Creshnas & Haarikas. ماهش بابو، سریلیلا، میناکشی چاوداری، رامیا کریشنا، جایارام، پراکاش راج و جاگاپاتی بابو در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم به طور رسمی در ماه می 2021 با عنوان آزمایشی SSMB28 معرفی شد، زیرا بیست و هشتمین فیلم ماهش در نقش اصلی است و عنوان رسمی آن در ماه مه 2023 اعلام شد. فیلمبرداری اصلی در سپتامبر 2022 شروع شد و عمدتاً در حیدرآباد فیلمبرداری شد و توسط این فیلم به پایان رسید. اواخر دسامبر 2023. موسیقی متن و موسیقی متن فیلم توسط Thaman S ساخته شده است، فیلمبرداری توسط Manoj Paramahamsa و تدوین توسط Noveen Nooli انجام شده است.

Guntur Kaaram در تاریخ 12 ژانویه 2024 مصادف با Sankranti در سینماهای سراسر جهان اکران شد. این فیلم برای کارگردانی، فیلمنامه، طرح داستان و موسیقی متن تریوکرام از سوی منتقدان نقدهای منفی دریافت کرد، اما بازی ماهش بابو مورد تحسین قرار گرفت.

Synopsis

Years after his mother abandons him and remarries, a man demands answers when he’s asked to sign a document denying he is her son as she runs for office

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Guntur Kaaram 2024 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Guntur Kaaram در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Guntur Kaaram

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!