«کاپیتان من»، فیلم مستند علمی با موضوع مغز انسان است که بهرام رادان به عنوان راوی آن در جستجوی اهمیت مغز، مخاطبان را با مباحثی همچون شکل گیری ساختار مغز در هزار روز اول زندگی، طرز کار حافظه و فرآیند به خاطر سپردن و یادآوری خاطرات آشنا می کند.

تصاویر فیلم i captain

تیزر فیلم کاپیتان من

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم i captain

فیلم سینمایی مستند کاپیتان من

مستند سینمایی «کاپیتان من» یک فیلم مستند علمی دربارهٔ مغز انسان است که طی سالهای ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۲ به کارگردانی سیاوش صفاریان‌پور و تهیه‌کنندگی بهرام رادان ساخته شده و به جستجوها و مکاشفات چندین ساله بهرام رادان به عنوان راوی در پی یافتن اهمیت مغز می‌پردازد. راوی در این مسیر با مباحثی مانند شکل‌گیری ساختار مغز در هزار روز نخست زندگی، مکانیزم حافظه و فرایند به خاطر سپردن و به یاد آوردنِ خاطرات در هیپوکمپ، مواجه می‌شود. این نخستین تجربه سینمایی سیاوش صفاریان‌پور در مقام کارگردان پس از سال‌ها ساخت برنامه‌های محبوب علمی در تلویزیون (مانند آسمانِ شب، کندو و چرخ) است. پرداختن به موضوع جذاب مغز انسان، برای بهرام رادان یک انتخاب چالش‌برانگیز و هوشمندانه بوده که برخلاف سایر ستاره‌های سینما، در همه سال‌های فعالیت خود از اجرا در تلویزیون پرهیز کرده و حالا روایت یک مستند علمی را انتخاب کرده تا ژانری جدیدی در سینما را تجربه کند.

Synopsis

The film begins with the presence of Bahram Radan on the red carpet. Everyone calls his name, and this is while the exact meaning of the word “I” is a fundamental question for Bahram Radan. Who is Bahram Radan? “I” is which part of our body and where does it start and lead? In other words, who is my captain

شما می توانید فیلم سینمایی مستند بسیار جذاب i captain 2023 را از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم i captain 2023 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم i captain

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!