وقتی که یک قفسه از برج آتش فروریخته در جنگل که جسد پوسیده جانی را دفن می کند، بیرون می آورند، روحی انتقام جو که توسط جنایتی هولناک 60 ساله برانگیخته می شود، جسد او زنده می شود و برای بازیابی آن جهنم می شود.

تصاویر فیلم In a Violent Nature

تیزر فیلم در طبیعت خشن

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم در طبیعت خشن 2024

عوامل فیلم In a Violent Nature

درباره فیلم در طبیعت خشن 2024

در طبیعت خشن (به انگلیسی: In a Violent Nature) یک فیلم اسلشر کانادایی محصول سال ۲۰۲۴ به نویسندگی و کارگردانی کریس نش و با بازی رای بارت، آندریا پاولوویچ و لورن ماری تیلور است. این فیلم که به عنوان یک «قطع کننده محیط» توصیف می‌شود، یک قاتل لال را دنبال می‌کند که توسط گروهی از نوجوانان از قبر خود در بیابان انتاریو زنده می‌شود، و سپس شروع به تعقیب و قتل می‌کند. وقایع به تصویر کشیده تا حد زیادی از دیدگاه قاتل مشاهده می شود.

In a Violent Nature در 22 ژانویه 2024 در جشنواره فیلم ساندنس، به عنوان بخشی از برنامه “نیمه شب” جشنواره، به نمایش درآمد و در 31 می در ایالات متحده و کانادا توسط IFC Films اکران شد. افتتاحیه در 1426 این فیلم بزرگترین اکران سینمایی IFC Films را تا به امروز رقم زد و در هفته اول 3 میلیون دلار فروخت. قرار است در اواخر سال در سرویس استریم Shudder منتشر شود. این فیلم تا حد زیادی نقدهای مطلوبی از منتقدان فیلم دریافت کرده است.

Synopsis

When a locket is removed from a collapsed fire tower in the woods that entombs the rotting corpse of Johnny, a vengeful spirit spurred on by a horrific 60-year old crime, his body is resurrected and becomes hellbent on retrieving it

شما می توانید فیلم بسیار زیبای In a Violent Nature 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم In a Violent Nature در ویکی پدیا

بازیگران فیلم In a Violent Nature

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!