این فیلم برشی از زندگی مولانا و شمس تبریزی طی سال‌های 640 تا 645 هجری قمری را به تصویر کشیده است و ...

تصاویر فیلم Maste eshgh

تیزر فیلم مست عشق

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم مست عشق 2024

عوامل فیلم Maste eshgh

درباره فیلم مست عشق

مست عشق فیلم درام تاریخی عاشقانه محصول مشترک ایران و ترکیه به کارگردانی و نویسندگی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی مهران برومند و حسن علیزاده است‌. فیلم برشی از زندگی مولوی و شمس تبریزی را با نقش‌آفرینی پارسا پیروزفر و شهاب حسینی به تصویر می‌کشد. علاوه بر هنرپیشگان ایرانی، بازیگران ترکیه‌ای از جمله بنسو سورال، هانده ارچل و ابراهیم چلیک‌کول نیز در مست عشق نقش ایفا کرده‌اند.

خبر ساخت فیلمی با موضوع شمس و مولانا به کارگردانی فتحی، در شهریور ۱۳۹۸ اعلام شد. با مشخص شدن بازیگران نقش‌های اصلی، از مهر همان سال فیلم‌برداری کلید خورد و حدود سه ماه ادامه یافت؛ اما طبق گفتهٔ کارگردان و تهیه‌کننده، اختلافات مالی سرمایه‌گذاران و نیز دنیاگیری کووید-۱۹ بخش مهمی از کار را ناتمام گذاشت. سکانس‌های باقی‌مانده سرانجام در آذر ۱۴۰۰ تکمیل و فیلم به مرحلهٔ پس‌تولید رسید.

مست عشق از ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سینماهای ایران به نمایش درآمد. فروش فیلم در گیشه از ۸۵ میلیارد تومان گذشت و آن را به دومین فیلم پرفروش سال و نیز پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی تاریخ سینمای ایران بدون درنظرگرفتن نرخ تورم تبدیل کرد.

Synopsis

Story of Rumi, his friendship with Shams Tabrizi, the love he had for him and the great influence of Shams over him in his life, his poetry and his love for God

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Maste eshgh 2024 را با بهترین کیفیت از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Maste eshgh در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Maste eshgh

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!