"کدی هرون" دختری ساده و مهربان، به مدرسه جدیدی منتقل می‌شود و به طور غیرمنتظره‌ای توجه گروهی از دختران محبوب و پرطرفدار به نام «دختران باحال» را جلب می‌کند. او به سرعت با آن‌ها دوست می‌ش ...

تصاویر فیلم Mean Girls

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Mean Girls

درباره فیلم دختران بدجنس

دختران بدجنس (انگلیسی: Mean Girls) یک فیلم کمدی و موزیکال آمریکایی محصول ۲۰۲۴ به کارگردانی آرتورو پرز جونیور و سامانتا جین بر اساس فیلمنامه‌ای از تینا فی، اقتباس شده از تئاتر موزیکال به همین نام است که به نوبه خود بر اساس فیلمی با همین نام (۲۰۰۴) ساخته شده‌است. در این فیلم انگوری رایس، رنه رپ، اولی کراوالیو و کریستوفر برینی ایفای نقش می‌کنند.

ساخت فیلم در ژانویه ۲۰۲۰ آغاز شد. فیلمبرداری در مارس ۲۰۲۳ آغاز شد و در آوریل همان سال به پایان رسید. این فیلم در ۱۲ ژانویه ۲۰۲۴ توسط پارامونت پیکچرز در ایالات متحده اکران شد[۸] و نقدهای عموماً مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

Synopsis

Cady Heron is a hit with the Plastics, an A-list girl clique at her new school. But everything changes when she makes the mistake of falling for Aaron Samuels, the ex-boyfriend of alpha Plastic Regina George

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Mean Girls 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Mean Girls در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Mean Girls

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!