این انیمیشن درباره سه مومیایی از عالم اموات است که به‌دنبال یک حلقه قدیمی متعلق به یک خانواده سلطنتی مصر باستان که توسط باستان‌شناس جاه‌طلبی به نام لرد کارنابی از مقبره‌ای دزدیده شده بود، سفری را آغاز می‌کنند و در لندن امروزی به سر می‌برند. مومیایی‌ها در چند موقعیت خنده‌دار به سر می‌برند، زیرا تلاش می‌کنند تا لندن قرن بیست و یکم را درک کنند و خودشان را با آن هماهنگ کنند و در یک تضاد فرهنگی آشکار هستند.

تصاویر انیمیشن Mummies

تیزر انیمیشن مومیایی ها

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Mummies

درباره انیمیشن مومیایی ها

مومیایی‌ها (انگلیسی: Mummies) یک فیلم کمدی کامپیوتری اسپانیایی به زبان انگلیسی است که در سال ۲۰۲۳ به کارگردانی جوآن جسوس گارسیا گالوشا (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه‌ای از خاویر لوپز باریرا و جوردی گاسول و داستانی از گاسول ساخته شده است. این صداپیشگان این فیلم می‌توان به، جو توماس، النور تاملینسون، سلیا ایمری، هیو بونویل و شان بین اشاره کرد.

مومیایی‌ها که در ابتدا برای اکران در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود، اما در ۲۴ فوریه ۲۰۲۳ در اسپانیا اکران شد.

Synopsis

It follows three mummies as they end up in present-day London and embark on a journey in search of an old ring belonging to the Royal Family, stolen by the ambitious archaeologist Lord Carnaby

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Mummies 2023 را با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Mummies در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Mummies

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!