نیکلاس وینتون، دلال بریتانیایی سهام، در دهه 1930 از چکسلواکی بازدید می کند و برنامه هایی را برای کمک به نجات کودکان یهودی قبل از شروع جنگ جهانی دوم، در عملیاتی که به نام Kindertransport شناخته می شود، تشکیل می دهد.

تصاویر فیلم One Life

تیزر فیلم یک زندگی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم One Life

درباره فیلم یک زندگی

یک زندگی (به انگلیسی: One Life) یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای بریتانیایی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی جیمز هاوز است. در این فیلم آنتونی هاپکینز و جانی فلین در نقش سر نیکلاس، با لنا اولین، رومولا گارای، الکس شارپ، جاناتان پرایس و هلنا بونهام کارتر در نقش‌های فرعی بازی می‌کنند.

One Life اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در 9 سپتامبر 2023 و اولین نمایش اروپایی خود را در جشنواره فیلم لندن 2023 داشت. در 1 ژانویه 2024 توسط Warner Bros. Pictures در بریتانیا منتشر شد. این فیلم عمدتاً نقدهای مثبتی دریافت کرد، با تمجید از بازی بازیگران، به ویژه هاپکینز.

Synopsis

Sir Nicholas ‘Nicky’ Winton, a young London broker who, in the months leading up to World War II, rescued over 600 children from Nazi-occupied Czechoslovakia

شما می توانید فیلم بسیار زیبای One Life 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم One Life در ویکی پدیا

بازیگران فیلم One Life

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!