دانلود سریال بازی هرم 2024 Pyramid Game
2 8.0 59 دقیقه

بازی بی‌رحمانه مهاجمان، قربانیان و ناظران در کلاس در حالی که دانش‌آموزان برای قرار گرفتن در بالای هرم با هم رقابت می‌کنند.

تصاویر سریال Pyramid Game

تیزر سریال بازی هرم

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Pyramid Game

درباره سریال بازی هرم 2024

بازی Pyramid (کره ای: 피라미드 게임) یک مجموعه تلویزیونی در حال اجرا در ژانر هیجان انگیز روانشناختی کره جنوبی است که توسط Lee Jae-gyun به نویسندگی Choi Soo-i، کارگردانی Park So-yeon و با بازی Kim Ji-yeon، Jang Da-ah ساخته شده است. ، ریو دا این، شین سول کی، و کانگ نا ایون. بر اساس وبتون ناور به همین نام توسط دالگونیاک، داستان یک دبیرستان دخترانه را روایت می کند که در آن از نظرسنجی های محبوبیت برای رتبه بندی دانش آموزان در کلاس استفاده می شود و رفتار متفاوت منجر به خشونت مدرسه می شود. در 29 فوریه 2024 در TVING منتشر شد و دو قسمت هر پنجشنبه ساعت 12:00 (KST) منتشر شد. همچنین برای پخش در Paramount+ در مناطق انتخاب شده در دسترس است.

Synopsis

Each person is graded through a popular vote against the backdrop of a girl’s high school and if they receive an F grade, they become legitimate victims of school violence

شما می توانید سریال بسیار جذاب Pyramid Game را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Pyramid Game 2024 در ویکی پدیا

بازیگران سریال Pyramid Game

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!