زمانی که محل زندگی آرام گروهی از روستاییان در معرض خطر مرگباری قرار می گیرد، یک دختر مبارز و شجاع برای محافظت از آنجا و اهالی آن وارد عمل می شود و...

تصاویر فیلم Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

تیزر فیلم ماه سرکش - بخش اول: فرزند آتش

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم ماه سرکش - بخش اول: فرزند آتش 2023

عوامل فیلم Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

درباره فیلم ماه سرکش – بخش اول: فرزند آتش

ماه سرکش یا ربل مون (به انگلیسی: Rebel Moon) یک فیلم اپرای فضایی حماسی آمریکایی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی زک اسنایدر است.[۴] فیلمنامهٔ آن را اسنایدر با شی هتن و کرت جانستاد نوشته‌است و بر پایهٔ داستانی اثر اسنایدر با جانستاد است. گروهی از بازیگران از جمله صوفیا بوتله، چارلی هونام، میخیل هایسمان، جایمن هانسو، به دونا، ری فیشر (بازیگر), کلوپاترا کولمن، جنا مالون، فرا فی، اد اسکرین، و آنتونی هاپکینز در آن ایفای نقش می‌کنند.

ماه سرکش در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳ انتشار سینمایی محدودی در ایالات متحده داشت و در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۳ از طریق نتفلیکس پخش خواهد شد. این فیلم با نظرات منفی منتقدان مواجه شد. دنباله‌ای در آوریل ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

Synopsis

When a peaceful settlement on the edge of a distant moon finds itself threatened by the armies of a tyrannical ruling force, a mysterious stranger living among its villagers becomes their best hope for survival

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Rebel Moon – Part One: A Child of Fire 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Rebel Moon - Part One: A Child of Fire در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!