این سریال داستان سفر یک موجود فضایی به زمین را به تصویر می کشد که مجبور به ساکن شدن در شهر کلرادوی آمریکا می شود. او برای ادامه زندگی، هویت یک دکتر را جعل می کند و از این طریق به حل پرونده های جنایی می پردازد تا اینکه دکتر واقعی به قتل می رسد و هویت او در خطر افشا شدن قرار می گیرد.

تصاویر سریال Resident Alien

تیزر سریال بیگانه ساکن زمین

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Resident Alien

درباره سریال بیگانه ساکن زمین 2021

بیگانه ساکن زمین (انگلیسی: Resident Alien) یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی کمدی-درام معمایی آمریکایی است که توسط کریس شریدان بر اساس کتاب کمیکی به همین نام توسط پیتر هوگان و استیو پارکهاوس ساخته شده‌است که در ۲۷ ژانویه ۲۰۲۱ در شبکه سای فای نمایش داده شد. آلن تودیک در این سریال نقش اصلی را بازی می‌کند. در مارس ۲۰۲۱، سریال برای فصل دوم تمدید شد، که در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۲ پخش شد. در جولای ۲۰۲۲، این سریال برای فصل سوم در ۸ قسمت تمدید شد.

Synopsis

A crash-landed alien takes on the identity of a small-town Colorado doctor and slowly begins to wrestle with the moral dilemma of his secret mission on Earth

شما می توانید سریال بسیار جذاب Resident Alien 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Resident Alien 2021 در ویکی پدیا

بازیگران سریال Resident Alien

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!