مارک ریاست گروهی از کارمندان را بر عهده دارد که طی یک عمل جراحی، حافظه های کاری و شخصی آنها از هم تفکیک شده است. همه چیز مطابق برنامه پیش می رود تا اینکه یکی از همکاران مارک تصمیم می گیرد حقیقت را راجع به کار آنها متوجه شود و...

تصاویر سریال Severance

تیزر سریال جداسازی

اطلاعات بیشتر

دانلود سریال جداسازی

عوامل سریال Severance

درباره سریال جداسازی

جداسازی یا تفکیک (انگلیسی: Severance) مجموعه تلویزیونی علمی-تخیلی دلهره‌آور روان‌شناختی آمریکایی است که توسط دن اریکسون و کارگردانی بن استیلر و آئویف مک آردل ساخته شده است. آدام اسکات، زک چری، بریت لاور، ترامل تیلمن، جن تولاک، دیچن لاچمن، مایکل چرنوس، جان تورتورو، کریستوفر واکن و پاتریشیا آرکت در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. خلاصه داستان سریال، مارک اس. (اسکات)، کارمند شرکت خیالی صنایع لومون را دنبال می‌کند که با یک برنامه «جداسازی» موافقت می‌کند که در آن خاطرات غیر کاری او از خاطرات کاری او جدا می‌شوند.

جداسازی برای اولین بار در اپل تی‌وی پلاس در ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ پخش شد. این سریال به دلیل فیلمبرداری، کارگردانی، طراحی تولید، موسیقی، داستان و اجراهایش مورد تحسین گسترده منتقدان و مخاطبان قرار گرفت. این سریال در هفتاد و چهارمین جوایز امی ساعات پربیننده ۱۴ نامزدی دریافت کرد و برای طراحی عنوان اصلی و موسیقی متن برنده شد. در آوریل ۲۰۲۲، این سریال برای فصل دوم تمدید شد.

Synopsis

Mark leads a team of office workers whose memories have been surgically divided between their work and personal lives. When a mysterious colleague appears outside of work, it begins a journey to discover the truth about their jobs

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Severance 2022 را با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Severance در ویکی پدیا

بازیگران سریال Severance

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!