پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی تمام وقت و دوستانه محله بروکلین در سراسر مولتی‌ورس منجنیق می‌شود، جایی که او با انجمن عنکبوتی روبرو می‌شود، تیمی از افراد عنکبوتی که وظیفه حفاظت از موجودیت مولتی‌جهان را بر عهده دارند. اما زمانی که قهرمانان در مورد چگونگی مقابله با یک تهدید جدید با هم درگیر می شوند، مایلز خود را در مقابل عنکبوت های دیگر قرار می دهد و باید به تنهایی برای نجات کسانی که بیشتر دوستشان دارد، حرکت کند.

تصاویر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

تیزر انیمیشن مرد عنکبوتی: آنسوی دنیای عنکبوتی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

درباره انیمیشن مرد عنکبوتی: آنسوی دنیای عنکبوتی 2023

مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (انگلیسی: Spider-Man: Across the Spider-Verse) فیلمی آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی پویانمایی رایانه‌ای محصول ۲۰۲۳ است که شخصیت مایلز مورالز مرد عنکبوتی در آن حضور دارد. این فیلم توسط کلمبیا پیکچرز و سونی پیکچرز انیمیشن با مشارکت مارول انترتینمنت تهیه شده‌است و از طریق گروه سینمایی سونی پیکچرز توزیع شد. این اولین قسمت از دنباله دو قسمتی مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (۲۰۱۸) است و در مولتی‌ورس مشترک از جهان‌های متناوب به نام «دنیای عنکبوتی» روایت می‌شود. کارگردانی این فیلم بر عهده ژواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی تامپسون بر پایهٔ فیلم‌نامه نوشتهٔ فیل لرد، کریستوفر میلر و دیوید کالاهام است. شامیک مور صداپیشهٔ مورالز است و در کنارش هیلی استاینفلد، برایان تایری هنری، لورین ولز، جیک جانسون، جیسون شوارتزمن، ایسا رای، کاران سونی، دنیل کالویا و اسکار آیزاک حضور دارند. در این فیلم، مایلز به همراه گوئن استیسی زن عنکبوتی در سراسر جهان چندگانه به ماجراجویی می‌پردازد و در آنجا با تیم جدیدی از افراد عنکبوتی به رهبری میگل او هارا مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ آشنا می‌شود، اما با آن‌ها بر سر رسیدگی به تهدید جدیدی درگیر می‌شود.

Synopsis

Miles Morales catapults across the multiverse, where he encounters a team of Spider-People charged with protecting its very existence. When the heroes clash on how to handle a new threat, Miles must redefine what it means to be a hero

شما می توانید انیمیشن بسیار جذاب Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023 را با دوبله و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023 در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!