یک زن جوان آمریکایی به رم فرستاده می شود تا زندگی خدمت به کلیسا را آغاز کند، اما با تاریکی روبرو می شود که باعث می شود ایمان خود را زیر سوال ببرد و توطئه هولناکی را کشف می کند که امیدوار است باعث تولد تجسم شیطان شود.

تصاویر فیلم The First Omen

تیزر فیلم اولین طالع نحس

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم اولین طالع نحس 2024

عوامل فیلم The First Omen

درباره فیلم اولین طالع نحس

اولین طالع نحس (انگلیسی: The First Omen) یک فیلم فراطبیعی ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۴ به کارگردانی آرکاشا استیونسون و نویسندگی استیونسون، تیم اسمیت و کیت توماس از داستانی نوشتهٔ بن جاکوبی است. این فیلم که پیش‌درآمدی بر فیلم طالع نحس (۱۹۷۶) است، ششمین فیلم از مجموعهٔ طالع نحس به‌شمار می‌رود. یک زن آمریکایی را دنبال می‌کند که برای کار در کلیسا به رم فرستاده می‌شود، اما توطئهٔ شومی که باعث به وجود آمدن ضدمسیح می‌شود را آشکار می‌کند. در این فیلم نل تایگر فری، توفیک برهوم، سونیا براگا، رالف اینسون، و بیل نای ایفای نقش می‌کنند.

اولین طالع نحس در ۵ آوریل ۲۰۲۴ به‌وسیلهٔ استودیوهای قرن بیستم در ایالات متحده اکران شد. این فیلم نقدهای عموماً مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

Synopsis

A young American woman is sent to Rome to begin a life of service to the church, but encounters a darkness that causes her to question her faith and uncovers a terrifying conspiracy that hopes to bring about the birth of evil incarnate

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The First Omen 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

Source

فیلم The First Omen در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The First Omen

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!