داستان «عطش مبارزه » در آینده رخ می دهد. در این زمان حکومتی ستمگر به نام کاپیتول، همه ساله از میان 12 منطقه ای که بر آنها حکمرانی می کند، از هر منطقه پسر و دختری را بر می گزیند تا در یک رقابت خشن با رقبای شان از منطقه های دیگر مبارزه کنند، در حالی که کل مراحل مبارزه از تلویزیون برای مردم پخش شده و در نهایت کسی برنده می شود که تنها فرد زنده مانده در این رقابت باشد. «کتنیس اوردین» داوطلب میشود تا به جای خواهر کوچکترش که از منطقه آنها برگزیده شده، به مبارزه برود.

تصاویر فیلم The Hunger Games

تیزر فیلم عطش مبارزه 1

اطلاعات بیشتر

درباره فیلم بازی های گرسنگی 1 2012

عوامل فیلم The Hunger Games

درباره فیلم بازی های گرسنگی 1

بازی‌های گرسنگی (انگلیسی: The Hunger Games) فیلمی آمریکایی در ژانر اکشن ویران‌شهری به کارگردانی گری راس است که در ۲۰۱۲ اکران شد. این فیلم بر اساس رمان به همین نام از سوزان کالینز ساخته شده که در ۲۰۰۸ به چاپ رسید. این فیلم اولین قسمت از مجموعهٔ فیلم‌های بازی‌های گرسنگی است و نوشتن فیلم‌نامهٔ آن برعهدهٔ سوزان کالینز، گری راس و بیلی ری بوده‌است.

Synopsis

Katniss Everdeen voluntarily takes her younger sister’s place in the Hunger Games: a televised competition in which two teenagers from each of the twelve Districts of Panem are chosen at random to fight to the death

شما می توانید فیلم بسیار جذاب The Hunger Games 2012 را با دوبله و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Hunger Games 2012 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Hunger Games

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!