دانلود فیلم تصویر تو 2024 The Image of You
4 6.9 90 دقیقه

دوقلوهای همسان آنا و زوئی را دنبال می کند. وقتی آنا با یک معامله گر سهام آشنا می شود، فکر می کند که او عالی است، اما زوئی به او اعتماد ندارد، بنابراین او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در مورد او کشف کند.

تصاویر فیلم The Image of You

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم تصویر تو 2024

عوامل فیلم The Image of You

درباره فیلم تصویر تو

تصویر تو (به انگلیسی: The Image of You) یک فیلم آمریکایی در ژانر مهیج و رازآلود محصول سال ۲۰۲۴ به کارگردانی جف فیشر و نویسندگی کریس سیورتسون است که بر اساس رمانی به همین نام اثر آدل پارکس ساخته شده است. ساشا پیترس و پارکر یانگ در این فیلم نقش های اصلی را ایفا می کنند.

داستان دو دوقلو همسان، آنا و زوئی را دنبال می کند. وقتی آنا با یک تاجر سهام نیک آشنا می‌شود، فکر می‌کند که او عالی است، اما زویی به او اعتماد ندارد، بنابراین او تصمیم می‌گیرد تا حقیقت را در مورد او کشف کند. این فیلم در 10 می 2024 در ایالات متحده منتشر شد.

Synopsis

Follows identical twins Anna and Zoe. When Anna meets a stock trader, she thinks he’s perfect, but Zoe doesn’t trust him, so she sets out to discover the truth about him

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Image of You 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

Source

فیلم The Image of You در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Image of You

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!