دختری جوان به نام «وایولت اورگاردن» که در دوران جنگ با عنوان «سلاح» شناخته می‌شد، میدان نبرد را ترک می‌کند و یک زندگی جدید را در شرکت پست سی‌ایچ آغاز می‌کند. در آنجا عملکرد «عروسک‌های خود-حافظه» که افکار مردم را به واژه تبدیل می‌کنند، «وایولت» را تا حدی تحت تاثیر قرار می‌دهد که تصمیم می‌گیرد، شغل آنها را تجربه کند و...

تصاویر انیمه Violet Evergarden

تیزر انیمه وایولت اورگاردن

اطلاعات بیشتر

دانلود انیمه سریالی وایولت اورگاردن

عوامل انیمه Violet Evergarden

درباره انیمه سریالی وایولت اورگاردن

وایولت اورگاردن (به انگلیسی: Violet Evergarden) (ژاپنی: ヴァイオレット・エヴァーガーデン؟) مجموعه لایت ناول ژاپنی به نویسندگی کانا آکاتسوکی و تصویرسازی آکیکو تاکاسه است. کیوتو انیمیشن این رمان را در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۵ منتشر کرد.

مجموعه تلویزیونی انیمه اقتباس شده از این اثر ساخته توسط کیوتو انیمیشن در ۱۳ قسمت بین ژانویه و آوریل ۲۰۱۸ پخش شد. این مجموعه در جوایز انیمه کرانچی‌رول ۲۰۱۹ عنوان جایزه بهترین انیمیشن را دریافت کرد.[۵] یک اووی‌ای در ژوئیه ۲۰۱۸ منتشر شد و یک فیلم سینمایی اسپین آف در ژاپن در سپتامبر ۲۰۱۹ به نمایش درآمد. در ۱۸ سپتامبر سال ۲۰۲۰، با اکران یک انیمه سینمایی به نام Violet Evergarden: The Movie داستان مجموعه ادامه یافت.

Synopsis

In the aftermath of a great war, Violet Evergarden, a young female ex-soldier, gets a job at a writers’ agency and goes on assignments to create letters that can connect people

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Violet Evergarden 2018 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Violet Evergarden در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Violet Evergarden

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!