یک قاچاقچی بدنام Waltair Veerayya توسط یک CI Seethapathi استخدام می شود و با مأموریت ظاهری ربودن یک رهبر مافیای مواد مخدر به نام Solomon، که پس از ایجاد ویرانی در مأموران RAW و پلیس محلی از هند فرار کرد، به مالزی می رسد. ویرایا موفق می شود سلیمان را که به شدت توسط برادر باند-ارباب بی رحمش کالا محافظت می شود، ضربه بزند. وقتی ویرایا فاش می‌کند که گذشته‌ای پرتلاطم را با کاالا و یک ACP ویکرام ساگار که مشتاق پایان دادن به فعالیت‌های قاچاق خود است، به اشتراک گذاشته است.

تصاویر فیلم Waltair Veerayya

تیزر فیلم والتر ویرایا

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم والتر ویرایا 2024

عوامل فیلم Waltair Veerayya

درباره فیلم والتر ویرایا

والتیر ویرایا (به هندی: Waltair Veerayya) (انگلیسی: Veerayya from Waltair) فیلم اکشن هندی تلوگو-زبان، محصول سال ۲۰۲۳ است که کارگردانی آن را کی. اس. راویندرا برعهده داشته‌است. بازیگران اصلی فیلم را چیرانجیوی در نقش شخصیت نام فیلم در کنار راوی تجا، شروتی حسن و کاترین ترسا تشکیل می‌دهند. فیلمبرداری اصلی در ماه دسامبر ۲۰۲۱ با فیلمبرداری در حیدرآباد، ویساکاپاتنام و مالزی شروع شد.

فیلم در روز ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳ اکران گردید و نظرات مثبت منتقدان را دریافت کرد. این فیلم در در گیشه به موفقیت تجاری دست پیدا کرد و به همین خاطر در فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های تلوگو قرار گرفت.

Synopsis

A fisherman who engages in smuggling accepts a request from a disheveled police officer in order to use it to his personal advantage

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Waltair Veerayya 2023 را با دوبله فارسی از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Waltair Veerayya در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Waltair Veerayya

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!