پرو مک کیل پس از ربوده شدن برادرش توسط کلاغ‌ها همراه با بهترین دوستش کرتیس به جنگلی مخفی و جادویی کشانده می‌شود.

تصاویر فیلم Wildwood

اطلاعات بیشتر

دانلود انیمیشن چوب وحشی 2025

عوامل فیلم Wildwood

درباره فیلم چوب وحشی

وایلدوود (به انگلیسی: Wildwood) یک فیلم پویانمایی ماجراجویی آمریکایی به کارگردانی تراویس نایت و نویسندگی کریس باتلر است که بر اساس رمانی به همین نام اثر کالین ملوی از گروه دیسمبریستس، و تصویرگری همسرش کارسون الیس ساخته شده‌است. این انیمیشن توسط لایکا تولید شده که ششمین پویانمایی استاپ‌موشن خود را می‌سازد. در این فیلم پیتون الیزابت لی، جیکوب ترمبلی، کری مولیگان، ماهرشالا علی، آکوافینا، آنجلا باست، جیک جانسون، چارلی دی، آماندلا استنبرگ، جامین کلمنت، مایا ارسکین، تانتو کاردینال، تام ویتس و ریچارد ئی. گرانت صداپیشگی می‌کنند. خلاصه داستان پرو مک‌کیل و کرتیس ملبرگ را دنبال می‌کند که تلاش می‌کنند مک را توسط کلاغ‌هایی به رهبری الکساندرا ربوده شده، نجات دهند، در حالی که به جنگلی جادویی مخفی کشیده می‌شوند.

توسعه فیلم در سپتامبر ۲۰۱۱، هفته‌ها پس از انتشار رمان، زمانی آغاز شد که لایکا اعلام کرد قصد دارد از وایلدوود به عنوان یک انیمیشن بلند استاپ‌موشن اقتباس کند. پس از تولید پیش‌پرده برای این کتاب، پروژه کامل هنوز اعلام نشده بود. تولید به‌طور رسمی در سپتامبر ۲۰۲۱ آغاز شد، زمانی که لایکا فیلم استاپ‌موشن بعدی خود را با کارگردانی و تهیه کنندگی نایت و ساتنر و باتلر برای نویسندگی فیلمنامه را معرفی کرد. بیشتر صداپیشگان در اوت ۲۰۲۲ قرارداد امضا کردند. تولید انیمیشن استاپ‌موشن در استودیوی تأسیسات لایکا در خارج از پورتلند، اورگن، اولین فیلمی که در زادگاهش اتفاق می‌افتد، انجام شد و کلب دشانل به عنوان فیلم‌بردار کار کرد.

این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۵ اکران شود.

Synopsis

The adventures of Prue McKeel as she sets off to the forests outside Portland to find her kidnapped brother

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Wildwood 2025 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن وایلدوود در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Wildwood

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!