وینی پو، پیگلت، جغد و تایگر که دیگر نمی خواهند در سایه زندگی کنند، مبارزه خود را به شهر اشدان می برند و دنباله ای خونین از مرگ و ضرب و شتم را در پی خود باقی می گذارند.

تصاویر فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2

تیزر فیلم وینی د پو: خون و عسل 2

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم وینی د پو: خون و عسل 2 2024

عوامل فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2

درباره فیلم وینی د پو: خون و عسل 2

وینی پو: خون و عسل ۲ (به انگلیسی: Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2) یک فیلم اسلشر مستقل بریتانیایی به کارگردانی ریس فریک-واترفیلد و نویسندگی مت لزلی است. این دومین فیلم از «دنیای پیچ‌خوردهٔ کودکی» (Twisted Childhood Universe: TCU) و دنباله‌ای بر وینی پو: خون و عسل (۲۰۲۳) است که به عنوان تصویری ترسناک از کتاب‌های وینی پو اثر آلن الکساندر میلن و ای. اچ. شپرد عمل کرد. در این فیلم اسکات چمبرز، رایان اولیوا، ادی مکنزی، لوئیس سانتر، مارکوس ماسی و سیمون کالو ایفای نقش می‌کنند. این فیلم پو و گروهش را دنبال می‌کند که در شهر دوران کودکی کریستوفر رابین وارد یک حمله مرگبار می‌شوند و به دنبال انتقام از او هستند.

پس از موفقیت فیلم اول، کارگردان فریک-واترفیلد به دنباله ای ابراز علاقه کرد که در نهایت در نوامبر ۲۰۲۲ چراغ سبز داده شد. بازیگران اصلی نیکلای لئون، کریگ دیوید داوست و کریس کوردل برای دنباله بازی بازنگشتند و بازیگران جدید چمبرز، اولیوا و مک کنزی به ترتیب جایگزین آنها در نقشهای کریستوفر رابین، وینی پو و پیگلت شدند.

وینی پو: خون و عسل ۲ در ۲۶ مارس ۲۰۲۴ در سینماهای ایالات متحدهٔ آمریکا اکران شد و اکثراً با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد که به طور کلی آن را نسبت به فیلم قبلی یک پیشرفت دانستند.

Synopsis

Not wanting to live in the shadows any longer, Winnie-the-Pooh, Piglet, Owl, and Tigger take their fight to the town of Ashdown, leaving a bloody trail of death and mayhem in their wake

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 2024 را با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!