دنباله آواتار: راه آب (2022). طرح ناشناخته است.

تصاویر فیلم Avatar 3

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم آواتار 3 2025

عوامل فیلم Avatar 3

درباره فیلم آواتار 3

آواتار ۳ (انگلیسی: Avatar 3) فیلم علمی تخیلی حماسی آمریکایی در شرف اکران به کارگردانی، نویسندگی، تهیه‌کنندگی و تدوین جیمز کامرون است. این سومین فیلم در فرنچایز آواتار کامرون است و دنباله‌ای بر آواتار: راه آب (۲۰۲۲) به‌شمار می‌رود. کامرون تهیه‌کنندگی فیلم را با جان لاندو بر عهده داشته‌است. ریک جافا، آماندا سیلور، جاش فریدمن و شین سالرنو در فرایند نگارش فیلم‌نامه دخیل بودند. اعضای بازیگران شامل سم ورثینگتون، زوئی سالدانا، سیگورنی ویور، استیون لانگ، ژول دیوید مور، سی.سی.اچ. پاوندر، جووانی ریبیسی، دیلیپ رائو، مت جرالد، کیت وینسلت، کلیف کرتیس، ادی فالکو، برندن کاول، جامین کلمنت، بریتین دالتن، ترینیتی جو لی بلیس، جک چمپین، بیلی باس و فیلیپ گلیو نقش‌هایشان از فیلم‌های قبلی را بازآفرینی می‌کنند. نقش شخصیت‌های جدید توسط میشل یئو، دیوید تیولیس و اونا چاپلین ایفا می‌شود. کامرون می‌گوید آواتار: حامل بذر (Avatar: The Seed Bearer) به‌عنوان نام احتمالی این دنباله مد نظر است.

کامرون در سال ۲۰۰۶ اعلام کرده بود در صورت موفقیت فیلم آواتار (۲۰۰۹)، دنباله‌های آن را نیز خواهد ساخت. در سال ۲۰۱۰ پس از موفقیت گستردهٔ فیلم نخست، او ساخت دو دنباله را اعلام کرد و قصد داشت آواتار ۳ در سال ۲۰۱۵ اکران شود. با این حال، اضافه شدن دو دنباله دیگر (در مجموع چهار دنباله) و لزوم توسعهٔ فناوری جدید به‌منظور ضبط صحنه‌های زیر آب که قبلاً انجام نشده بود، منجر به تأخیر عمده‌ای در روند توسعهٔ فیلم شد تا به کارکنان زمان بیشتری برای کار بر روی نوشتن فیلم‌نامه، مراحل پیش‌تولید و جلوه‌های بصری داده شود. مراحل فیلم‌برداری آواتار ۳ هم‌زمان با آواتار: راه آب در سپتامبر ۲۰۱۷ در در نیوزیلند آغاز شد و در اواخر دسامبر ۲۰۲۰ به پایان رسید.

اکران سینمایی این فیلم با ۹ تأخیر مواجه شده‌است که آخرین آن در ۱۳ ژوئن ۲۰۲۳ رخ داد؛ این دنباله برای اکران در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده‌است. دو دنباله دیگر، آواتار ۴ و آواتار ۵، در مراحل مختلف تولید هستند و انتظار می‌رود به ترتیب در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۹ و ۱۹ دسامبر ۲۰۳۱ اکران شوند.

Synopsis

Sequel of Avatar: The Way of Water (2022). The plot is unknown

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Avatar 3 2025 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Avatar 3 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Avatar 3

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!