این داستان زندگی و موسیقی امی واینهاوس را از طریق سفر نوجوانی به بزرگسالی و خلق یکی از پرفروش‌ترین آلبوم‌های زمان ما روایت می‌کند.

تصاویر فیلم Back to Black

تیزر فیلم بازگشت به سیاهی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Back to Black

درباره فیلم بازگشت به سیاهی 2024

بازگشت به سیاهی (به انگلیسی: Back to Black) یک فیلم زندگی‌نامه‌ای آماده اکران به کارگردانی سم تیلور-جانسون و نویسندگی مت گرین‌هالگ است. این فیلم بر اساس زندگی ایمی واینهاوس خواننده و ترانه سرای بریتانیایی ساخته شده است و ماریسا آبلا در نقش اصلی نقش اصلی را ایفا می‌کند و جک اوکانل، ادی مارسن، جولیت کوان و لسلی منویل از دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند. پس از مرگ واینهاوس در سال ۲۰۱۱، چندین فیلمساز تلاش کردند تا پروژه های بیوگرافی بسازند اما هیچ کدام پیشرفت نکردند. در سال ۲۰۱۸، املاک واینهاوس اعلام کرد که قراردادی را برای یک فیلم زندگینامه‌ای درباره زندگی و حرفه او امضا کرده اند. و شروع فیلمبرداری در لندن در ژانویه ۲۰۲۳ آغاز شد.

Synopsis

The life and music of Amy Winehouse, through the journey of adolescence to adulthood and the creation of one of the best-selling albums of our time

شما می توانید فیلم بسیار جذاب Back to Black 2024 را بلافاصله پس از انتشار با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Back to Black 2024 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Back to Black

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!