فرانچسکا کابرینی، مهاجر ایتالیایی، پس از مشاهده بیماری و فقر در محله‌های فقیرنشین نیویورک، سفری جسورانه را آغاز می‌کند تا شهردار متخاصم را متقاعد کند تا برای صدها کودک یتیم مسکن و مراقبت‌های بهداشتی فراهم کند.

تصاویر فیلم Cabrini

تیزر فیلم کابرینی

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم کابرینی 2024

عوامل فیلم Cabrini

درباره فیلم کابرینی

کابرینی (به انگلیسی: Cabrini) یک فیلم زندگی‌نامه‌ای آمریکایی محصول ۲۰۲۴ به کارگردانی آلخاندرو مونته‌برده است که فیلم‌نامه آن را با راد بار نوشته‌است. این فیلم به شرح زندگی مبلغ مشهور کاتولیک رومی فرانچسکا ساوریا کابرینی می‌پردازد که در برابر کوشش‌های خیرخواهانه و تجاری خود در شهر نیویورک با مقاومت روبرو می‌شد. این فیلم جنسیت‌گرایی و ایتالیایی‌ستیزی را که کابرینی و دیگران در شهر نیویورک در اواخر قرن نوزدهم با آن مواجه بودند، بررسی می‌کند.

این فیلم در ۸ مارس ۲۰۲۴ در ایالات متحده منتشر شد. نظر منتقدان به این فیلم مثبت بود.

Synopsis

After witnessing disease and poverty in the slums of New York, Italian immigrant Francesca Cabrini embarks on a daring journey to persuade the hostile mayor to provide housing and healthcare for hundreds of orphaned children

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Cabrini 2024 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Cabrini در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Cabrini

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!