در حال حاضر داستانی از این فیلم منتشر نشده است.

تصاویر فیلم Captain America: Brave New World

تیزر فیلم کاپیتان آمریکا: دنیای نو شگفت‌انگیز

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم کاپیتان آمریکا 4 2025

عوامل فیلم Captain America: Brave New World

درباره فیلم کاپیتان آمریکا 4

کاپیتان آمریکا: دنیای نو شگفت‌انگیز (انگلیسی: Captain America: Brave New World) فیلم ابرقهرمانی آمریکایی در شرف انتشار مبتنی بر شخصیت مارول کامیکس یعنی سم ویلسون / کاپیتان آمریکا است که به‌وسیلهٔ مارول استودیوز تولید و به‌وسیلهٔ استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع خواهد شد. در نظر گرفته شده‌است که این فیلم چهارمین قسمت در مجموعهٔ سینمایی کاپیتان آمریکا، ادامه‌دهندهٔ مینی‌سریال تلویزیونی فالکون و سرباز زمستان (۲۰۲۱) و سی و پنجمین فیلم در دنیای سینمایی مارول باشد. کارگردان فیلم ژولیوس اونا است که فیلم‌نامه را مشترکاً با تیم نویسندگی مالکم اسپلمن و دیلن ماسن و نیز متیو اورتن نوشت. آنتونی مکی نقش اصلی سم ویلسون / کاپیتان آمریکا را بازی می‌کند و دیگر بازیگران دنی رمیرز، کارل لامبلی، تیم بلیک نلسون، شیرا هاس، هریسون فورد و لیو تایلر هستند.

کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (۲۰۱۶) سه‌گانهٔ کاپیتان آمریکا با بازی کریس ایوانز در نقش استیو راجرز را به پایان رساند. نقش ویلسونِ مکی در فالکون و سرباز زمستان به کاپیتان آمریکا جدید تبدیل شد، و فیلم جدیدی از این شخصیت تا آوریل ۲۰۲۱ به‌دست اسپلمن و ماسن (که هر دو نویسندهٔ فالکون و سرباز زمستان بودند) در دست نگارش بود. مکی در اوت همان سال برای بازی در این فیلم به‌کار گرفته شد. اونا در ژوئیهٔ ۲۰۲۲ که عنوان نظم جهانی نوین برای فیلم برگزیده شد، به پروژه پیوست. دیگر اعضای گروه بازیگران در سپتامبر همان سال اعلام شدند. فیلم‌برداری از مارس تا ژوئن ۲۰۲۳ در استودیوهای تریلیث در آتلانتا، جورجیا انجام گرفت و مکان فیلم‌برداری افزوده در واشینگتن، دی.سی. بود. عنوان فیلم هنگام فیلم‌برداری به کاپیتان آمریکا: دنیای نو شگفت‌انگیز تغییر داده شد. اورتن در دسامبر ۲۰۲۳ برای نگارش سناریوی فیلم‌برداری مجدد که قرار بود از آغاز تا میانهٔ ۲۰۲۴ انجام شود، به پروژه پیوست.

کاپیتان آمریکا: دنیای نو شگفت‌انگیز برای انتشار در ۱۴ فوریهٔ ۲۰۲۵ در ایالات متحده به‌عنوان آخرین فیلمِ فاز پنجم دنیای سینمایی مارول برنامه‌ریزی شده‌است.

Synopsis

After meeting with newly elected U.S. President Thaddeus Ross, Sam finds himself in the middle of an international incident. He must discover the reason behind a global plot before the true mastermind has the entire world seeing red

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Captain America: Brave New World 2025 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

Source

فیلم Captain America: Brave New World در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Captain America: Brave New World

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!