درباره نیکیل سود یک افسر پلیس بمبئی است که در مرکز تماس های اضطراری مشغول به فعالیت است. یک روز یک تماس مشکوک از طرف خانمی به این مرکز می شود که قصد خودکشی دارد. نیکیل تلاش می کند که او را نجات دهد اما نمیداند با این کار، خودش و خانواده اش وارد خطری بزرگ می شوند.

تصاویر فیلم Dial 100

تیزر فیلم 100 را بگیر

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Dial 100

درباره فیلم 100 را بگیر 2021

Dial 100 یک فیلم درام هیجان انگیز هندی زبان محصول 2021 به کارگردانی رنسیل دسیلوا و تولید شده توسط Sony Pictures Films India، Siddharth P. Malhotra و Sapna Malhotra است. در این فیلم Manoj Bajpayee، Neena Gupta و Sakshi Tanwar در نقش‌های اصلی بازی می‌کنند. این فیلم در 6 آگوست 2021 در ZEE5 نمایش داده شد.که از فیلم دانمارکی The Guilty الهام گرفته شده است.

Synopsis

One night, while working at the Mumbai Police Emergency Call Centre, police officer Nikhil Sood gets a call from a hysterical woman who wants to commit suicide. Even as he tries to save her, Nikhil has no idea that it will lead to him endangering his own family as dark truths that he has been hiding threaten to destroy all that he loves and stands for

شما می توانید فیلم بسیار جذاب Dial 100 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Dial 100 2021 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Dial 100

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!