درباره مدافعان افسانه ای ژاپن است که برای حفظ جزیره تسوشیما در برابر حمله مغول ها ایستادگی کردند. اما مغول ها خرابی های زیادی به بار آورده و توانستند فتوحات زیادی را در کشور ژاپن به دست بیاورند. در این میان آخرین سامورایی بازمانده از قبیله ساکای به نام جین ساکای پس از مشاهده این همه ویرانی به پا خواسته تا شهرهای تحت تصرف مغول ها را باز پس گیرد.

تصاویر فیلم Ghost of Tsushima

تیزر فیلم شبح تسوشیما

اطلاعات بیشتر

تصاویر فیلم Ghost of Tsushima 2020

عوامل فیلم Ghost of Tsushima

درباره فیلم شبح تسوشیما 2020

شبح تسوشیما (انگلیسی: Ghost of Tsushima) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی و مخفی‌کاری است که توسط ساکر پانچ پروداکشنز توسعه یافته و به‌وسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت در ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰، برای کنسول پلی‌استیشن ۴، و ۲۰ اوت ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۵ منتشر شد. در شبح تسوشیما بازیکن قادر به کاوش در محیط جهان باز است و داستان بازی پیرامون سرزمین تسوشیما در اولین تهاجم مغولان به سرزمین ژاپن جریان دارد. شبح تسوشیما با بازخورد مثبتی از منتقدان روبه‌رو شد و چندین نامزدی و برنده جایزه دریافت کرد.

Synopsis

Set in 1274 on the Tsushima Island, the last samurai, Jin Sakai, must master a new fighting style, the way of the Ghost, to defeat the Mongol forces and fight for the freedom and independence of Japan

شما می توانید فیلم بسیار جذاب Ghost of Tsushima 2020 را با دوبله فارسی از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Ghost of Tsushima 2020 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Ghost of Tsushima

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!