یک مادر به همراه فرزندانش به یک شهر کوچک می‌روند. در این شهر آن‌ها باید ارتباط خود با ارواح و راز میراث مخفی پدربزرگ را کشف کنند.

تصاویر فیلم Ghostbusters: Afterlife

تیزر فیلم شکارچیان روح: افترلایف

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ghostbusters: Afterlife

درباره فیلم شکارچیان روح زندگی پس از مرگ

شکارچیان روح: افترلایف (به انگلیسی: Ghostbusters: Afterlife) یک فیلم کمدی فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی جیسون رایتمن است که فیلمنامه آن را با گیل کنان نوشته‌است. در این فیلم کری کون، فین ولفهارد، مکینا گریس، پل راد، لوگان کیم و سلست اوکانر به ایفای نقش می‌پردازند، در حالی که بیل مری، دن اکروید، ارنی هادسون، آنی پاتس و سیگورنی ویور نقش‌های خود را از فیلم اصلی بازی می‌کنند. این فیلم دنباله فیلم‌های شکارچیان روح (۱۹۸۴) و شکارچیان روح ۲ (۱۹۸۹) به کارگردانی پدر رایتمن، ایوان رایتمن، و چهارمین فیلم از مجموعه فیلم شکارچیان روح است. داستان فیلم که ۳۲ سال پس از وقایع شکارچیان روح ۲ اتفاق می‌افتد، یک مادر مجرد و دو فرزندش را به تصویر می‌کشد که به شهر کوچکی در اکلاهما نقل مکان می‌کنند، جایی که آنها ارتباط خود را با شکارچیان روح و میراث مخفی پدربزرگشان کشف می‌کنند.

سومین فیلم شکارچیان روح از زمان شکارچیان روح ۲ در حال ساخت بود، اما به دلیل امتناع موری از اجرای آن متوقف شد. در نهایت، به شکارچیان روح: بازی ویدئویی تبدیل شد که دن آیکروید اصرار داشت که «در اصل سومین فیلم» است. پس از مرگ هارولد رامیس یکی از بازیگران فیلم در سال ۲۰۱۴، سونی یک ریبوت نسخهٔ زنانه به کارگردانی پال فیگ را تولید و در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. پس از اینکه فیلم فیگ جنجال برانگیخت و از نظر تجاری شکست خورد، جیسون رایتمن دنباله ای برای فیلم‌های اصلی ساخت. بازیگران جدید تا ژوئیهٔ ۲۰۱۹ و بازیگران فیلم اصلی دو ماه بعد معرفی شدند. این کتاب پس از مرگ به رامیس تقدیم شده‌است که از او در تیتراژ پایانی یاد می‌شود. فیلمبرداری از ژوئیه تا اکتبر ۲۰۱۹ انجام شد.

شکارچیان روح: افترلایف در ۲۳ اوت ۲۰۲۱، در جریان رویداد سینماکان ۲۰۲۱ در لاس وگاس، بدون اعلام قبلی به نمایش درآمد. پس از چهار بار تأخیر از تاریخ اولیه ژوئیه ۲۰۲۰ به دلیل دنیاگیری کووید-۱۹ بر سینما، در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد، آنها اجراها، کارگردانی رایتمن، تقدیم به رامیس و لحن نوستالژیک را تحسین کردند، اما از فیلمنامه و سرویس هواداران انتقاد کردند. این فیلم با بیش از ۲۰۴ میلیون دلار فروش در سراسر جهان به دهمین فیلم پرفروش ۲۰۲۱ در ایالات متحده تبدیل شد.

Synopsis

When a single mom and her two kids arrive in a small town, they begin to discover their connection to the original Ghostbusters and the secret legacy their grandfather left behind

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Ghostbusters: Afterlife 2021 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Ghostbusters: Afterlife در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Ghostbusters: Afterlife

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!