زمانی که عشق زندگی او با بهترین دوستش نامزد می‌کند، مدی احساسات خود را کنار می‌گذارد تا در عروسی آنها در ایرلند ساقدوش شود. چند روز قبل از اینکه این زوج قرار است ازدواج کنند، مدی یک آرزوی خود به خود برای عشق واقعی می‌کند تا به عنوان عروس آینده از خواب بیدار شود. مدی در حالی که به نظر می‌رسد رؤیای او به حقیقت می‌پیوندد، به زودی متوجه می‌شود که همسر واقعی او شخص دیگری است.

تصاویر فیلم Irish Wish

تیزر فیلم آرزوی ایرلندی

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم آرزوی ایرلندی 2024

عوامل فیلم Irish Wish

درباره فیلم آرزوی ایرلندی

آرزوی ایرلندی (به انگلیسی: Irish Wish) یک فیلم فانتزی کمدی رمانتیک آمریکایی به کارگردانی جین دامیان و نویسندگی کرستن هانسن با بازی لیندزی لوهان، اد اسپیلرز، الکساندر ولاهوس و جین سیمور است. برد کرووی و مایکل دامیان به عنوان تهیه‌کنندگان این فیلم حضور دارند. در سپتامبر ۲۰۲۲ به‌طور رسمی معرفی شد و تولید این فیلم در ایرلند در همان ماه آغاز شد و قرار است در ۲۰۲۴ توسط نتفلیکس منتشر شود.

Synopsis

When the love of Maddie’s life gets engaged to her best friend, she puts her feelings aside to be a bridesmaid at their wedding in Ireland

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Irish Wish 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Irish Wish در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Irish Wish

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!