داستان فیلم در سرزمین از (as) اتفاق می‌افتد، و فیلم حول محور الفابا، زنی سبزپوست می‌چرخد و مسیری را که او را به تبدیل‌شدن به جادوگر خبیث غرب هدایت می‌کند، بررسی می‌کند.

تصاویر فیلم Wicked: Part One

تیزر فیلم شرور: قسمت اول

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Wicked: Part One

درباره فیلم شرور

شرور: قسمت اول (انگلیسی: Wicked: Part One؛ همچنین به‌عنوان Wicked شناخته می‌شود) یک فیلم فانتزی موزیکال حماسی در حال تولید به کارگردانی جان ام. چو است. این فیلم که توسط وینی هولزمن و استفان شوارتز از موزیکال صحنه‌ای آنها در سال ۲۰۰۳ به همین نام اقتباس شده‌است، به نوبه خود بر اساس رمانی به همین نام اثر گرگوری مگوایر از سال ۱۹۹۵ و شخصیت‌هایی از جادوگر شهر از اثر ال. فرانک بام ساخته می‌شود. سینتیا اریوو و آریانا گرانده در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند و جاناتان بیلی، اتان اسلاتر، جف گلدبلوم و میشل یئو در نقش‌های مکمل حضور دارند.

در سال ۲۰۱۲، یونیورسال پیکچرز ساخت فیلم با مارک پلت به عنوان تهیه‌کننده را اعلام کرد. پس از یک توسعه طولانی و تاخیرهای متعدد به دلیل دنیاگیری کووید-۱۹، چو برای کارگردانی استخدام شد و اریوو و گرانده در سال ۲۰۲۱ برای نقش‌های مربوطه خود انتخاب شدند. تصویربرداری اصلی در دسامبر ۲۰۲۲ در انگلستان آغاز شد.

این فیلم نخستین مورد از یک اقتباس دو قسمتی از این موزیکال خواهد بود که شرور: قسمت اول برای اکران در ۲۷ نوامبر ۲۰۲۴ توسط یونیورسال پیکچرز برنامه‌ریزی شده‌است.

Synopsis

After two decades as one of the most beloved and enduring musicals on the stage, Wicked makes its long-awaited journey to the big screen as a spectacular, generation-defining cinematic event this holiday season

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Wicked 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Wicked در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Wicked: Part One

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!