وقتی نفت در اوکلاهاما در دهه 1920 در زیر زمین ملت Osage کشف شد، افراد اوسیج یکی یکی به قتل می رسند - تا زمانی که FBI وارد عمل می شود تا راز را کشف کند.

تصاویر فیلم Killers of the Flower Moon

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Killers of the Flower Moon

درباره فیلم قاتلان ماه کامل 2023

قاتلان ماه گل (انگلیسی: Killers of the Flower Moon) که با نام قاتلان ماه کامل نیز شناخته می‌شود، فیلم درام جنایی وسترن حماسی آمریکایی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مارتین اسکورسیزی است که فیلم‌نامه را مشترکاً با اریک راث بر اساس کتابی به همین نام نوشتهٔ دیوید گرن چاپ ۲۰۱۷ به نگارش درآورد. داستان فیلم به قتل‌های ایالات اکلاهما در مردمان اوسیج طی دههٔ ۱۹۲۰ می‌پردازد که پس از کشف نفت در زمین‌های قبیله‌ای رخ داد.اعضای قبیله حق امتیاز استخراج ذخایر خود در مناطق بومی‌نشین را داشتند؛ با این حال، فرصت‌طلبان سفیدپوست در پی تصاحب دارایی اعضای این قبیله بودند.

Synopsis

When oil is discovered in 1920s Oklahoma under Osage Nation land, the Osage people are murdered one by one – until the FBI steps in to unravel the mystery

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Killers of the Flower Moon 2023 را با دوبله و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Killers of the Flower Moon 2023 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Killers of the Flower Moon

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!