سال‌ها پس از سلطنت سزار، یک میمون جوان به سفری می‌رود که او را وادار می‌کند تا همه چیزهایی را که در مورد گذشته به او آموخته‌اند زیر سوال ببرد و انتخاب‌هایی انجام دهد که آینده‌ای را برای میمون‌ها و انسان‌ها مشخص می‌کند.

تصاویر فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

تیزر فیلم پادشاهی سیاره میمون ها

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم پادشاهی سیاره میمون ها 2024

عوامل فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

درباره فیلم پادشاهی سیاره میمون ها 2024

پادشاهی سیاره میمون‌ها (به انگلیسی: Kingdom of the Planet of the Apes) یک فیلم اکشن و علمی-تخیلی آمریکایی در حال ساخت به کارگردانی وس بال بر اساس فیلمنامه‌ای از جاش فریدمن، ریک یافا و آماندا سیلور و پاتریک آیسون است که توسط جو هارتویک جونیور، یافا، سیلور و جیسون تهیه شده‌است. این فیلم که توسط کمپانی استودیوهای قرن بیستم تولید و توزیع می‌شود، قرار است دنباله‌ای برای جنگ برای سیاره میمون‌ها (۲۰۱۷) و چهارمین قسمت از سری راه اندازی مجدد سیاره میمون‌ها محسوب می‌شود. اوون تیگ در نقش اصلی در کنار فریا آلن، پیتر میکون، ایکا دارویل و کوین دورند بازی می‌کند. در حال حاضر این فیلم قرار است در ۲۴ مه ۲۰۲۴ در ایالات متحده منتشر شود.

Synopsis

Many years after the reign of Caesar, a young ape goes on a journey that will lead him to question everything he’s been taught about the past and make choices that will define a future for apes and humans alike

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Kingdom of the Planet of the Apes 2024 را با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین ببینید.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!