نورا و هه سونگ، دو دوست صمیمی دوران کودکی هستند که پس از مهاجرت خانواده نورا از کره‌جنوبی از هم جدا می‌شوند. حال با گذشت 20 سال، نورا و هه سونگ در یک هفته سرنوشت‌ساز دوباره با یکدیگر روبرو شده و مفهوم عشق و سرنوشت را تجربه می‌کنند…

تصاویر فیلم Past Lives

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Past Lives

درباره فیلم زندگی‌ های گذشته

زندگی‌های گذشته (انگلیسی: Past Lives) یک فیلم درام عاشقانه به نویسندگی و کارگردانی سلین سونگ است که نخستین کارگردانی او به‌شمار می‌رود. در این فیلم گرتا لی، ته‌او یو و جان ماگارو بازی کردند و داستان تجدید دیدار دو دوست دوران کودکی را روایت می‌کند.

زندگی‌های گذشته در ۲ ژوئن ۲۰۲۳ در ایالات متحده آمریکا توسط ای۲۴ منتشر شد. این فیلم تحسین همگانی منتقدان را به دنبال داشت و از سوی هیئت ملی بازبینی فیلم و انستیتوی فیلم آمریکا، یکی از ۱۰ فیلم برتر سال نام گرفت. این فیلم در مراسم گلدن گلوب نامزد پنج جایزه شامل بهترین فیلم – درام شد.

Synopsis

Nora and Hae Sung, two deeply connected childhood friends, are wrested apart after Nora’s family emigrates from South Korea. Twenty years later, they are reunited for one fateful week as they confront notions of love and destiny

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Past Lives 2023 را با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Past Lives در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Past Lives

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!