در حال حاضر داستانی از این انیمیشن منتشر نشده است.

تصاویر فیلم Sonic the Hedgehog 3

تیزر فیلم سونیک خارپشت 3

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم سونیک خارپشت 3 2024

عوامل فیلم Sonic the Hedgehog 3

درباره فیلم سونیک خارپشت 3

سونیک خارپشت 3 (به انگلیسی: Sonic the Hedgehog 3) یک فیلم کمدی-اکشن و ماجراجویانه است که بر اساس فرانچایز بازی ویدیویی به همین نام اثر سگا ساخته شده و دنباله سونیک خارپشت ۲ (۲۰۲۲) می‌باشد. در این فیلم بن شوارتز، در نقش شخصیت اصلی، در کنار جیمز مارسدن، تیکا سومپتر، ناتاشا راثول، آدام پالی، کالین اوشاگنسی، ادریس البا و جیم کری نقش‌های خود را از فیلم‌های قبلی تکرار می‌کنند و کیانو ریوز به جمع بازیگران می‌پیوندد.

برنامه‌های سومین فیلم سونیک خارپشت در فوریه ۲۰۲۲ در جریان رویداد سرمایه‌گذار پارامونت گلوبال قبل از اکران فیلم دوم اعلام شد. به دلیل اعتصابات ۲۰۲۳ سگ-افترا، فیلمبرداری برای شخصیت‌های پویانمایی در ژوئیه ۲۰۲۳ در ساری، انگلستان آغاز شد، در حالی که فیلمبرداری با بازیگران فیزیکی در نوامبر همان سال در لندن آغاز شد و تولید تا مارس ۲۰۲۴ به پایان رسید. این فیلم از بازی‌های ویدیویی سونیک ادونچر ۲ (۲۰۰۱) و شدو خارپشت (۲۰۰۵) الهام گرفته است.

سونیک خارپشت ۳ توسط پارامونت پیکچرز در ایالات متحده در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Sonic the Hedgehog 3 2024 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Sonic the Hedgehog 3 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Sonic the Hedgehog 3

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!