هنگامی که دکتر روباتنیک شیطان صفت و دستیارش ناکلز برای جستجوی زمردی قدرتمند به زمین سفر می کنند سونیک به متحد جدیدی به نام تیلز می پیوندد و سفری را آغاز می کند تا زمرد را قبل از اینکه به اشتباه بیفتد پیدا کند.

تصاویر فیلم Sonic the Hedgehog 2

تیزر فیلم سونیک خارپشت ۲

اطلاعات بیشتر

تصاویر فیلم سونیک خارپشت ۲

عوامل فیلم Sonic the Hedgehog 2

درباره فیلم سونیک خارپشت ۲ 2022

سونیک خارپشت ۲ (به انگلیسی: Sonic the Hedgehog 2) یک فیلم علمی تخیلی اکشن ماجراجویی کمدی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی جف فاولر و نویسندگی پاتریک کیسی، جاش میلر و جان ویتینتون است که بر پایهٔ مجموعه بازی‌های ویدئویی به همین نام از سگا ساخته شده‌است. این فیلم دنبالهٔ سونیک خارپشت (۲۰۲۰) و است و داستان سونیک (با صداپیشگی بن شوارتز) و تیلز (با صداپیشگی کالین اوشاگنسی) را دنبال می‌کند که باید پیش از دکتر اگمن (با بازی جیم کری) و ناکلز (با صداپیشگی ادریس البا) الماس افسانه‌ای را پیدا کنند؛ جیمز مارسدن و تیکا سومپتر نقش‌های خود را به عنوان پدر و مادر خواندهٔ سونیک در کنار آدام پالی و شیمار مور، تکرار می‌کنند.

Synopsis

When the manic Dr. Robotnik returns to Earth with a new ally, Knuckles the Echidna, Sonic and his new friend Tails is all that stands in their way

شما می توانید فیلم بسیار جذاب Sonic the Hedgehog 2 2022 را با دوبله و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Sonic the Hedgehog 2 2022 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Sonic the Hedgehog 2

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!