داستان فیلم در دهه ۱۹۶۰ اتفاق می‌افتد و ظهور یک کلوب موتورسواران خیالی در غرب میانه را دنبال می‌کند. این کلوب که از طریق زندگی اعضای آن به تصویر کشیده می‌شود، در طول یک دهه از محل تجمع افراد محلی به یک باند شیطانی تبدیل می‌شود که شیوه زندگی منحصر به فرد گروه اصلی را تهدید می‌کند.

تصاویر فیلم The Bikeriders

تیزر فیلم موتورسواران

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم موتور سواران 2023

عوامل فیلم The Bikeriders

درباره فیلم موتور سواران

موتورسواران (به انگلیسی: The Bikeriders) فیلمی آمریکایی در ژانر درام به نویسندگی و کارگردانی جف نیکولز است. این فیلم داستانی تخیلی با الهام از کتابی مصور به همین نام از سال ۱۹۶۸ اثر دنی لیون را روایت می‌کند و گروهی از بازیگران شامل جودی کومر، آستین باتلر، تام هاردی، مایکل شنون، مایک فیست و نورمن ریدس در آن نقش آفرینی می‌کنند.

موتورسواران نخستین بار در پنجاهمین جشنواره فیلم تلیوراید در ۳۱ اوت ۲۰۲۳ به نمایش درآمد. در ابتدا قرار بود این فیلم در ۱ دسامبر ۲۰۲۳ توسط استودیوهای قرن بیستم در ایالات متحده اکران شود، اما به دلیل اعتصاب اعتصابات ۲۰۲۳ سگ-افترا اکران به تعویق افتاد. در نهایت، فوکس فیچرز این فیلم را از تهیه‌کننده ریجنسی انترتینمنت خریداری کرد و آن را برای تاریخ اکران کنونی یعنی ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی کرد.

Synopsis

After a chance encounter, headstrong Kathy is drawn to Benny, member of Midwestern motorcycle club the Vandals. As the club transforms into a dangerous underworld of violence, Benny must choose between Kathy and his loyalty to the club

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Bikeriders 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

Source

فیلم The Bikeriders در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Bikeriders

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!