پارکر یک افسر ماهر نیروی ویژه‌ سابق مبتلا به اختلال اضطراب پس از سانحه است که کافه پدربزرگش را به ارث می‌برد و پس از اطلاع از حقیقت مرگ ناگهانی پدرش با یک دوراهی اخلاقی روبرو می‌شود.

تصاویر فیلم Trigger Warning

تیزر فیلم هشدار شلیک

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم هشدار شلیک 2024

عوامل فیلم Trigger Warning

درباره فیلم هشدار شلیک

اخطار شلیک (به انگلیسی: Trigger Warning) یک فیلم اکشن و دلهره‌آور آمریکایی محصول سال ۲۰۲۴ به کارگردانی مولی سوریا در اولین فیلم انگلیسی زبانش همراه با فیلمنامه‌ای از هیلی گراس، جاش اولسون و جان برانکاتو با بازی جسیکا آلبا و آنتونی مایکل هال است. این فیلم داستان یک افسر ماهر نیروی ویژه‌ای را روایت می‌کند که مدت کوتاهی پس از مرگ پدربزرگش مالکیت کافه پدربزرگش را به دست می‌گیرد و به زودی خود را در تقابل با باند خشونت‌آمیزی می‌بیند که در زادگاهش بیداد می‌کنند.

فیلم اولین بار توسط کمپانی تاندر رود فیلمز در ژوئن ۲۰۱۶ با فیلمنامه‌ای که توسط جاش اولسون و جان برانکاتو نوشته شده بود، خریداری شد و به عنوان تلاقی زنانه بین اولین خون و جان ویک توصیف می‌شود.نتفلیکس بعداً این فیلم را در می ۲۰۲۰ با جسیکا آلبا خریداری کرد و همچنین به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و مولی سوریا به کارگردانی پیوست.بسیاری از بازیگران اصلی در سپتامبر ۲۰۲۱ با فیلمبرداری در نیومکزیکو بین سپتامبر و اکتبر ۲۰۲۱ حضور داشتند. انیس روتوف موسیقی فیلم را در اوت ۲۰۲۳ ساخت.

این فیلم قرار است در ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ توسط نتفلیکس منتشر شود.

Synopsis

A skilled Special Forces commando (Jessica Alba) takes ownership of her father’s bar after he suddenly dies, and soon finds herself at odds with a violent gang running rampant in her hometown

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Trigger Warning 2024 را با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Trigger Warning در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Trigger Warning

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!