ادی و ونوم در حال فرار هستند. این دو که توسط هر دو دنیا شکار شده‌اند و با بسته شدن شبکه، مجبور به تصمیمی ویرانگر می‌شوند که پرده‌ها را از آخرین رقص ونوم و ادی پایین می‌آورد.

تصاویر فیلم Venom: The Last Dance

تیزر فیلم ونوم: آخرین رقص

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم ونوم 3 2024

عوامل فیلم Venom: The Last Dance

درباره فیلم ونوم 3

ونوم: آخرین رقص (به انگلیسی: Venom: The Last Dance) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی در شرف اکران است که در آن شخصیت مارول کامیکس یعنی ونوم حضور دارد. ساخت این فیلم بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز است. گروه سینمایی سونی پیکچرز توزیع‌کنندهٔ این فیلم است که قرار است پنجمین فیلم در دنیای مرد عنکبوتی سونی و نیز دنبالهٔ ونوم (۲۰۱۸) و ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (۲۰۲۱) باشد. این فیلم توسط کلی مارسل نوشته و کارگردانی (در نخستین تجربه‌اش) شده‌است. داستان فیلم را او به‌همراه تام هاردی، بازیگر نقش ادی براک و ونوم، نوشته‌است.

هاردی در اوت ۲۰۱۸ اعلام کرد که برای حضور در سومین فیلم ونوم قرارداد بسته‌است و توسعه فیلم تا دسامبر ۲۰۲۱ و پس از اکران فیلم دوم آغاز شد. مارسل و هاردی تا ژوئن ۲۰۲۲ فیلم‌نامه را می‌نوشتند و مارسل قرار بود در اکتبر همان سال فیلم را کارگردانی کند. دیگر بازیگران در اواسط سال ۲۰۲۳ به آن پیوستند و فیلم‌برداری در اواخر ژوئن ۲۰۲۳ در اسپانیا آغاز شد اما ماه بعد به دلیل اعتصابات ۲۰۲۳ سگ-افترا متوقف شد. فیلم‌برداری در نوامبر آن سال پس از پایان اعتصاب از سر گرفته شد و در اوایل سال ۲۰۲۴ همراه با اعلام عنوان فیلم تقریباً به پایان رسیده بود.

ونوم: آخرین رقص قرار است در ۲۵ اکتبر ۲۰۲۴ در ایالات متحده اکران شود.

Synopsis

Eddie and Venom are on the run. Hunted by both of their worlds and with the net closing in, the duo are forced into a devastating decision that will bring the curtains down on Venom and Eddie’s last dance

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Venom: The Last Dance 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Venom: The Last Dance در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Venom: The Last Dance

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!