داستان زندگی و رفاقت پیچیده کن مایلز و کارول شلبی را به تصویر می کشد. گروهی از مهندسان و طراحان کارآزموده، تحت هدایت کارول شلبی طراح خودرو آمریکایی و کن مایلز راننده بریتانیایی، قوانین فیزیک را به چالش می کشند و یک اتومبیل مسابقه پرسرعت را برای شرکت خودروسازی هنری فورد طراحی می ‎کنند، تا در مسابقات اتومبیلرانی لومان به رقابت با تیم فرمول یک فراری بپردازند.

تصاویر فیلم Ford v Ferrari

تیزر فیلم فورد در برابر فراری

اطلاعات بیشتر

دانلود فیلم فورد در برابر فراری 2019

عوامل فیلم Ford v Ferrari

درباره فیلم فورد در برابر فراری 2019

فورد در برابر فراری (به انگلیسی: Ford v Ferrari)، یک فیلم آمریکایی در ژانر زندگی‌نامه‌ای درام به کارگردانی جیمز منگولد است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط جیسون کلر بر اساس رخدادهای واقعی به نگارش درآمده است. فیلم، داستان زندگی و رفاقت پیچیدهٔ کن مایلز و کرول شلبی را به تصویر می‌کشد که در اوایل دهه ۶۰ توسط شرکت فورد استخدام می‌شوند تا ماشین مسابقه‌ای قدرتمند بسازند که بتواند ماشین شرکت فراری را شکست دهد. کریستین بیل، مت دیمون، جان برنثال، کترینا بلف، نوآ جوپ و جی‌جی فیلد ستارگان فیلم هستند. فورد در برابر فراری نخستین بار در اوت ۲۰۱۹ و در طی جشنواره فیلم تلیوراید به روی پرده رفت و سپس در تاریخ ۱۵ نوامبر توسط فاکس قرن بیستم به صورت جهانی اکران شد.

Synopsis

American car designer Carroll Shelby and driver Ken Miles battle corporate interference and the laws of physics to build a revolutionary race car for Ford in order to defeat Ferrari at the 24 Hours of Le Mans in 1966

شما می توانید فیلم بسیار جذاب Ford v Ferrari 2019 را با دوبله فارسی از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

 

فیلم Ford v Ferrari 2019 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Ford v Ferrari

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!