لاک‌پشت‌های نینجا پس از سال‌ها پنهان شدن از دنیای انسان‌ها، حال تصمیم گرفته‌اند قلب مردم نیویورک را به دست آورده تا به عنوان نوجوانانی عادی پذیرفته شوند. اما زمانی که با ارتشی از جهش یافته‌ها روبرو می‌شوند، همه چیز تغییر کرده و…

تصاویر فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

تیزر فیلم لاک پشت های نینجای نوجوان: آشوب جهش یافته

اطلاعات بیشتر

دانلود انیمیشن لاک پشت های نینجای نوجوان آشوب جهش یافته 2023

عوامل فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

درباره انیمیشن لاک پشت های نینجای نوجوان آشوب جهش یافته

لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته (به انگلیسی: Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) فیلم پویانمایی رایانه‌ای ابرقهرمانی به کارگردانی جف رو بر اساس فیلمنامه‌ای از برندن اوبراین است. این فیلم که بر اساس تیم ابرقهرمانی به همین نام ساخته شده‌است، یک بازراه‌اندازی از سری فیلم‌های آن است و هفتمین فیلم لاک‌پشت‌های نینجا و دومین فیلمی است که پس از لاک‌پشت‌های نینجا (۲۰۰۷) با تصاویر رایانه‌ای ساخته شده‌است. در این فیلم، برادران لاک‌پشت تصمیم می‌گیرند تا به‌عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند، در حالی که با یک سندیکای جنایی بدنام و ارتشی از جهش‌یافته‌ها روبرو می‌شوند.

چهار سال پس از اکران فیلم لایو اکشن لاک‌پشت‌های نینجا: خارج از سایه‌ها (۲۰۱۶)، یک فیلم پویانمایی در ژوئن ۲۰۲۰ توسط برایان رابینز مدیر عامل اجرایی آینده پارامونت پیکچرز معرفی شد، و تهیه‌کنندگان ست روگن و ایوان گلدبرگ، برای برداشتی جدید از لاک‌پشت‌های نینجا که تمرکز بر جنبه نوجوانی آن‌ها دارد، معرفی شدند.

لاک‌پشت‌های نینجا: آشوب جهش‌یافته در ۴ اوت ۲۰۲۳ توسط پارامونت پیکچرز اکران شد.

Synopsis

The Turtle brothers work to earn the love of New York City while facing down an army of mutants

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2023 را با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!